Karolina Chojnacka

Nowe stacje ładowania GreenWay we Wrocławiu. Gdzie kierowcy naładują elektryka?

We Wrocławiu GreenWay Polska zainstaluje 18 punktów ładowania dla samochodów elektrycznych. Gdzie kierowcy będą mogli naładować elektryka?

Na zarządzanym przez Interparking Polska parkingu przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu GreenWay Polska zainstaluje 18 punktów ładowania dla samochodów elektrycznych.

Do końca tego roku GreenWay Polska odda do użytku 9 ładowarek Wallbox DUO 2×22 kW zainstalowanych na terenie parkingu wrocławskiego Narodowego Forum Muzyki.  Punkty ładowania zostaną włączone do ogólnodostępnej sieci ładowania GreenWay. Łącznie z funkcjonującą już  w tej lokalizacji ładowarką Ensto 2×22, kierowcy elektryków będą mieli do swojej dyspozycji 20 punktów ładowania o mocy 22 kW każdy.

GreenWay jest najintensywniej rozwijająca się sieć ładowania samochodów elektrycznych w środkowym regionie Europy. Obecnie w sieci GreenWay znajduje się ponad 420 publicznych stacji ładowania, z czego w Polsce 299.

GreenWay Polska udostępnia już ponad 200 stacji ładowania i 10 magazynów energii

Grupa Interparking jest międzynarodowym inwestorem i zarządcą parkingów obecnym w dziewięciu krajach w Europie. W Polsce firma zarządza łącznie 39 parkingami między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy w Krakowie. Przedstawiciele GreenWay Polska i Interparking Polska obecnie analizują możliwości współpracy przy kompleksowej budowie infrastruktury ładowania na pozostałych lokalizacjach zarządzanych przez Interparking.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze