Nieudana próba zatrzymania obywatelskiego

Nieudana próba zatrzymania obywatelskiego
Kierowca BMW zachował się w sposób bardzo niebezpieczny i nieodpowiedzialny. Historia ta ma też podobno drugie dno.

Kamera zamontowana w samochodzie uchwyciła moment, w którym kierowca BMW wyprzedza dwa inne pojazdy na przejściu dla pieszych i na skrzyżowaniu. Co więcej, kierujący jednym z aut sygnalizował zamiar skrętu w lewo.

Auto nagrania ruszył za BMW, a kiedy się zatrzymało, podbiegł do niego. Kierowca niemieckiego sedana zauważył to i ostro ruszył, uciekając. W opisie nagrania można przeczytać, że osoba jadąca BMW była podejrzewana o prowadzenie pod wpływem narkotyków, ale nie wiemy na jakiej podstawie zostało wysnute takie przypuszczenie.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
N 2 miesiące temu
Jebany odbywatelski frajer
0
9
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.