Niesamowity film z kobiecej motowyprawy "Tylko dla Orlic"

24 lutego 2017
1
Latem 2016 roku grupa dziewczyn, pod przewodnictwem Aleksandry Trzaskowskiej z Advfactory wyruszyła na motocyklowy podbój Himalajów. Poprzeczkę postawiły od razu wysoko… najwyższe góry świata! Dziś możemy obejrzeć filmową relację z wyprawy!

Na klasycznych Royal Enfieldach uczestniczki wyprawy pokonały kilkanaście przełęczy cztero i pięciotysięcznych, w tym trzy najwyższe dostępne dla ruchu kołowego. Odwiedziły m.in. stolicę Ladaku - Leh, słynne jezioro Pangong Tso oraz bajkowe Tso Moriri. W Dolinie Nubry pośmigały po wydmach i najwyżej położonej pustyni, testując terenowe możliwości Enfieldów.

O akcji charytatywnej prowadzonej przez dziewczyny z "Tylko dla Orlic" więcej tu.

Dostały się do oddalonych od cywilizacji szkół i zawiozły uczącym się tam dzieciom pomoce szkolne. Zdążyły zaprzyjaźnić się z mniszkami z żeńskiego buddyjskiego klasztoru.

Galeria zdjęć z wyprawy tu.

Wiele się działo na tej wyprawie. Były wzloty i upadki. Trudne momenty, które wymagały od ekipy hartu ducha i współpracy. Dziewczyny spisały się na medal. A uśmiech, pomimo trudów podróży nie schodził z ich twarzy. Wymarzona ekipa na wyprawy na koniec świata.

Dziewczyny nie spoczęły na laurach i już planują kolejna wyprawę, do której może dołączyć każda motocyklistka. Kolejne wyprawy z "babskiego cyklu" na rok 2017 to Kirgistan i ponownie Himalaje. Info o planach na www.tylkodlaorlic.pl Będzie się działo!

Z podróży "Tylko dla Orlic" powstał film. Świetny film. Jeśli po jego obejrzeniu nie zechce Wam się ruszyć w Świat na motocyklu to... jacyś dziwni jesteście ;-)

Polecamy!

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!