Najciekawsze filmy dokumentalne teraz zobaczysz za darmo – dzięki Mazda Motor Poland

Mazda Motor Poland została w tym roku partnerem motoryzacyjnym festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Ze względu na obecną sytuację, planowany na maj festiwal został przeniesiony na wrzesień, ale fani dobrego kina mogą cieszyć się ciekawymi seansami online. Sprawdźcie repertuar!

Od dziś, przez kolejnych pięć wtorków, Mazda Motor Poland zaprasza do wspólnego oglądania najlepszych filmów dokumentalnych ostatnich lat. Unikalny przegląd najciekawszych produkcji z poprzednich edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity udostępniany będzie bezpłatnie na platformie cda.pl. Każdej projekcji towarzyszyć będzie wprowadzenie przygotowane przez gości specjalnych – ekspertów z dziedziny kina, kultury i ekologii, którzy przybliżą widzom kontekst dokumentów z całego świata. Klimat pierwszego seansu – „Zamknij się i graj na pianinie”, opowiadającego historię muzyka Chilly’ego Gonzalesa, przybliżają dziennikarz Bartek Chaciński i pianistka Hania Rani.

Sprawdź również: Nasze TOP 10 filmów motoryzacyjnych na Netflixie

Seanse filmowe będą dostępne przez link opublikowany na wydarzeniu na Facebooku, które można znaleźć wpisując #WMoimStylu oraz pod linkiem: https://bit.ly/2UHJkB8

 „Akcja #WMoimStylu, którą prowadzimy już od zeszłego roku, to niemal dokumentalny projekt Mazdy, ukazujący codzienność wybranych artystów i rzemieślników, osób mających niezłomną determinację, by realizować swoje pasje z niezwykłą dbałością o jakość i wysoki poziom artystyczny.” – mówi Zuzanna Glinkowska, Communication Manager Mazda Motor Poland.

Zobacz: Seriale i programy motoryzacyjne na Netflixie – nasze TOP 5

W oczekiwaniu na 17. edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 4-13 września 2020 r., w ramach akcji #ZostańWDomu #WMoimStylu zostaną zaprezentowane następujące filmy:

 7 kwietnia: „Zamknij się i graj na pianinie” reż. Philipp Jedicke
 14 kwietnia: „Człowiek Delfin” reż. Lefteris Charitos
 21 kwietnia: „Sól ziemi” reż. Juliano Ribeiro Salgado, Wim Wenders
 28 kwietnia: „Duch Bauhausu” reż. Niels Bolbrinker, Thomas Tielsch
 5 maja: „Branford Marsalis. Iluzjonista dźwięku” reż. Reinhold Jaretzky

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze