Seriale i programy motoryzacyjne na Netflixie - nasze TOP 5

27 marca 2020
Oto gratka dla fanów motoryzacji i pasjonatów adrenaliny za kierownicą - choć aktualna sytuacja nie sprzyja wyjściom z domu ani spotkaniom z przyjaciółmi, to już teraz możecie usiąść wygodnie w fotelu i przeżyć turbo emocje z najciekawszymi serialami motoryzacyjnymi na Netflixie. Zbliża się weekend, więc jak - zaczynamy?

HYPERDRIVE

Elitarni uliczni rajdowcy z całego świata testują swoje zdolności w doładowanych na maksa modyfikowanych autach na największym samochodowym torze przeszkód w historii.

LINK: https://www.netflix.com/title/80189648

FASTEST CAR

Kierowcy wypasionych aut przyjmują wyzwanie i stają do wyścigu z nietypowymi, ale zaskakująco szybkimi samochodami stworzonymi przez prawdziwych maniaków motoryzacji.

LINK: https://www.netflix.com/title/80190009

FORMUŁA 1. JAZDA O ŻYCIE

Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

LINK: https://www.netflix.com/title/80204890

RENOWATORZY Z DOLINY RDZY

Kolekcjoner samochodów Mike Hall, jego kumpel Avery Shoaf i syn Connor Hall wkładają całe serce w odnawianie starych aut — i przy okazji liczą, że uda się na tym zarobić.

LINK: https://www.netflix.com/title/80203254

MISTRZOWIE RENOWACJI SAMOCHODÓW

Barwna ekipa z Gotham Garage naprawia i przerabia przeróżne samochody i ciężarówki. Liczą na to, że te efektowne cacka uda im się sprzedać za grube pieniądze.

LINK: https://www.netflix.com/title/80194704

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!