Karolina Chojnacka

Na wakacje kamperem? Teraz podróż po Polsce będzie łatwiejsza

Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Wypożyczenie „domu na kołach” to ciekawy pomysł na wakacyjny wyjazd, a w czasie pandemii zdecydowało się na niego o wiele więcej osób, niż zazwyczaj.

Coraz dłuższe i bardziej słoneczne dni spędzamy marząc o bliższych i dalszych podróżach. Równocześnie ostatni rok i niepewność związana z okresem pandemii sprawiły, że myśląc o wyjeździe szukamy wygody i poczucia bezpieczeństwa. W tej sytuacji popularność zyskują kampery, jednak wybór tego środka transportu wiąże się z pewnymi wymaganiami oraz trudnościami.

O komfortową wakacyjną podróż kamperem pomoże zadbać kierowcom sieć Circle K. Na wybranych stacjach paliw zamontowane zostały profesjonalne stanowiska serwisowe dla kamperów. Instalacje umożliwiają uzupełnienie wody w zbiornikach i zrzut nieczystości oraz płukanie zbiornika kampera i przyczepy. Dzięki nim letni odpoczynek może być jeszcze wygodniejszy i bezproblemowy.

Stanowiska serwisowe obecnie dostępne są na stacjach Circle K zlokalizowanych w MOP Lubień i MOP Machnacz przy autostradzie A1, a także na stacji w Jędrzychowicach, przy granicy z Niemcami, oraz w Nowym Targu. W punktach zlokalizowanych przy MOP korzystanie z instalacji jest bezpłatne. Planowany jest montaż kolejnych instalacji, na początek w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze