Karolina Chojnacka

MV Agusta prezentuje nową kolekcję ubrań z okazji swojego 75-lecia

Z okazji swojego 75-lecia MV Agusta postanowiła stworzyć specjalną, ekskluzywną kolekcją ubrań, która odzwierciedla charakterystyczne cechy marki, takie jak bezkompromisowa jakość, ponadczasowy styl i niezrównana elegancja.

Produkty z kolekcji z okazji 75-lecia MV Agusta w całości wykonano w 100% z bawełny, mają specjalne logo 75. rocznicy powstania marki i są dostępne w tradycyjnych dla MV Agusta kolorach – czarnym, szarym i czerwonym.

Oprócz kolekcji z okazji 75-lecia MV Agusta prezentuje również trzy inne odrębne linie: Heritage, Rosso i Superveloce.

MV Agusta Apparel Collection

Przeczytaj też: Hyundai i ubrania ze złomowanych samochodów – poznajcie kolekcję Re: Style 2020

Linia T-shirtów, koszulek polo i bluz Heritage obejmuje klasyczne projekty i schematy kolorystyczne, które przywodzą na myśl wczesne i wspaniałe czasy na torze wyścigowym, a jednocześnie zachowują ponadczasowy styl, który sprawia, że odzież Heritage Line jest niezwykle nowoczesna i modna.

Linia Rosso jest skierowana do motocyklistów młodszego pokolenia i jest inspirowana modelami Rosso Range. Kolorystyka T-shirtów i swetrów jest zdominowana przez czerwono-czarną kolorystykę Rosso Range, z metkami Rosso jako cechą wyróżniającą kolekcję.

Kolekcja Superveloce nawiązuje do klasycznego modelu marki Instant. Wygląd neo-retro nadaje ubraniom nutkę nostalgii. Dużo uwagi poświęcono detalom, takim jak skórzane wstawki nawiązujące do modelu Serie Oro oraz haftowane logo i metki.

Przeczytaj też: Luksusowe, jedwabne maseczki w motoryzacyjnym stylu. Cena robi wrażenie!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze