Karolina Chojnacka

Luksusowe, jedwabne maseczki w motoryzacyjnym stylu. Cena robi wrażenie!

The Outlierman, twórca ręcznie wykonanych luksusowych akcesoriów inspirowanych motoryzacją, przedstawia zestaw pięknie zaprojektowanej kolekcji niemedycznych maseczek, zawierającej niektóre z najpopularniejszych projektów motoryzacyjnych firmy.

Wykonany ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników we Włoszech w 100% z jedwabiu zestaw trzech maseczek na twarz jest dostępny w różnych wersjach, w tym „Posh”, „Type 75 Atlantic” i „World Beater”.

Te nowe projekty maseczek dołączają do pierwszego zestawu trzech maseczek – „Gentleman Driver”, „World Beater” i „Vintage Race” – o którym już pisałyśmy:

Przeczytaj też: Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

Te wielowarstwowe maski są przeznaczone do zakrywania twarzy, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszego możliwego komfortu noszącego: warstwa zewnętrzna i wewnętrzna są wykonane w 100% z jedwabiu. Maseczki zawierają też specjalną kieszonkę, w której można umieści jednorazowy medyczny filtr.

Luksusowe, jedwabne maseczki w motoryzacyjnym stylu

Elastyczne pętelki na uszy i regulowany nosek z druciku mają zapewnić odpowiednią szczelność na twarzy o każdej wielkości i wygodę przez dłuższy czas użytkowania.

Motoryzacyjne maseczki od The Outlierman są wielofunkcyjne. Gdy minie pandemia koronawirusa i obowiązek noszenia maseczek, z sukcesem posłużą jako elegancka, przyciągająca uwagę innych poszetka.

Andrea Mazzuca, założyciel The Outlierman, powiedział:

Po sukcesie i dużym zapotrzebowaniu na nasz pierwszy zestaw luksusowych, jedwabnych maseczek na twarz z początku tego roku, z przyjemnością oferujemy naszym klientom drugi zestaw jedwabnych osłon na twarz, w 100% wyprodukowanych we Włoszech .

Nasze maseczki na twarz pozwalają zarówno entuzjastom nowoczesnych, jak i klasycznych samochodów dzielić się swoją pasją do wszystkiego, co związane z motoryzacją.

Zestaw trzech maseczek kosztuje 89 €. Zainteresowani motoryzacyjnymi maseczkami, mogą je kupić TUTAJ.

Luksusowe, jedwabne maseczki w motoryzacyjnym stylu

Przeczytaj też: Luksusowe rękawiczki samochodowe mają zwiększyć komfort jazdy. Cena zwala z nóg!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze