Motocyklowe życie Benedicta Cumberbatcha

Nie znam dziewczyny, która nie wzdychałaby z rozmarzeniem na dźwięk nazwiska Benedict Cumberbatch… Niesamowity talent aktorski, oryginalna uroda, głęboki głos, od którego przechodzą ciarki. Czy ten facet może być jeszcze bardziej interesujący? Może! Otóż jest zapalonym motocyklistą!

Benedict Cumberbatch jeździ na co dzień solidną Hondą CBF600 w kolorze srebrnym.

Można zobaczyć jego motocykl w filmiku z ILS Ice Bucket Challenge, który opublikował w ramach akcji charytatywnej na rzecz chorych na ILS (stwardnienie zanikowe boczne) – przewińcie do czasu 1:30 – ten fragment pokazuje, jak Benedict oblewa się lodowatą wodą siedząc na motocyklu.

Tak, to jest jego własny motocykl, którym jeździ regularnie. W internecie znaleźć można zdjęcia i gify pokazujące, jak po skończonym przedstawieniu aktor wychodzi z teatru, zakłada kask firmy Arai , odblaskową kamizelkę, wsiada na swoją CBF i odjeżdża. O jego zamiłowaniu do jazdy motocyklem mowa była też w czasie tego programu The Graham Norton Show.

Zapowiadając go prowadzący nawiązuje do faktu, że  aktor zapewne przyjechał na motocyklu z planu kręconego wtedy filmu o Alanie Turingu („The Imitation Game”, film wejdzie do polskich kin 5 grudnia).

Sam Benedict przyznał się także do częstej jazdy motocyklem w czasie spotkania z dziennikarzami po premierze 1 odcinka 3 sezonu serialu Sherlock. W tym odcinku zresztą Sherlock także jeździ motocyklem – na ekranie widzimy Benedicta wsiadającego na skonfiskowaną od przejeżdżającego motocyklisty Suzuki DRZ-400. I choć większość szalonej jazdy przez Londyn, w deszczu i po schodach, zapewne kręcono z udziałem kierowcy-dublera, to i tak miło jest mieć świadomość, że to sam aktor podpowiedział scenarzystom, że chciałby, by Sherlock w tym sezonie serialu dosiadł motocykla. Pogłoski, że tak właśnie było pojawiły się na fanowskich stronach, nie jest to zbyt wiarygodne źródło, ale przy naszym stopniu uwielbienia dla Benedicta – chcemy w nie wierzyć.

Na koniec kilka linków do stron, gdzie znajdziecie zdjęcia i wypowiedzi Benedicta związane z motocyklami. Miłego oglądania!

http://arenttheythough.blogspot.com/2012/01/benedict-and-his-motorcycle-after.html

http://rebloggy.com/post/sherlock-my-edit-london-benedict-cumberbatch-frankenstein-cumberbatch-motorcycle/29208864239

http://cumberbatchfans.livejournal.com/219137.html

http://www.zimbio.com/pictures/XWcXbhErjP3/Benedict+Cumberbatch+Films+Sherlock+London/QTDyz82gqXd

http://wearsherlock.tumblr.com/post/19890439068/benedict-cumberbatchs-motorbike-masterpost

http://thatdanishchick.tumblr.com/post/42174847212/100-things-i-love-about-benedict-cumberbatch

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze