Edyta Klim

Motocyklistka Karen Neill otrzymała nagrodę „Biking Hero”

Karen Neill otrzymała 1000 funtów nagrody za swoją działalność charytatywną oraz bezinteresowne przyuczanie do zawodu we własnym serwisie motocyklowym Zenith Motorcycles

Konkurs „Biking Hero” został zorganizowany przez brokera ubezpieczeń motocyklowych Carole Nash we współpracy z Motorcycle News. Nagroda w wysokości 1000 funtów miała trafić do osoby (motocyklisty/tki), która wspiera społeczność lokalną i aktywnie działa charytatywnie.

18 listopada trójka finalistów, z największą liczbą głosów, zostało zaproszonych na Motorcycle Live Show w NEC w Birmingham. A byli to: Talan Skeels-Piggins, Steven Quintus i Karen Niell. Najwięcej głosów przypadło Karen Niell i to ona odebrała czek dla zwycięzcy konkursu.

Karen Neill to motocyklistka z Tottenhamu, która została nominowana za niesamowitą pracę na rzecz lokalnej społeczności. Jej serwis motocyklowy Zenith Motorcycles jest nie tylko punktem spotkań motocyklistów, ale także miejscem, gdzie osoby w wykluczonych środowisk mogą zdobyć doświadczenie zawodowe, a dzięki temu także pracę na otwartym rynku. Karen pomaga im zdobyć wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim pewność siebie, by mogli zawalczyć o lepszą przyszłość.

Motocyklistka była także inicjatorem wielu akcji charytatywnych, dzięki których zebrano ponad 50 000 funtów. Zachęciła dziesiątki kobiet do jazdy motocyklem, prowadziła kampanie przeciwko kradzieży motocykli i edukacyjne na temat bezpieczeństwa drogowego. Miejscowa rada miejska przyznała jej już dwie nagrody za niestrudzoną pracę społeczną: „Haringey Hero” i „Unsung Women of Haringey”

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze