Motocyklista wystraszył starszego pana, ale później postawa godna pochwały

Motocyklista wystraszył starszego pana, ale później postawa godna pochwały

30 lipca 2020
1
6
Taki już urok małych miejscowości - trzeba przez nie przejeżdżać spokojnie. Czasami zaskakująco wręcz łatwo w nich o niebezpieczne sytuacje.
Loading module...

Motocyklista przejeżdżając przez miejscowość Liw odkręcił nieco mocniej manetkę po zjechaniu z ronda. Nie jechał bardzo szybko (choć z pewnością ponad 50 km/h) ani agresywnie, ale dźwięk jego motoru i jego widok wystraszył starszego mężczyznę, który akurat przechodził przez ulicę. Przyspieszył kroku, ale niestety przecenił swoje możliwości i upadł na asfalt.

Trzyosobowa ekipa na skuterku wymusza pierwszeństwo na naszym znajomym rowerzyście

Rider widząc to zatrzymał się i pomógł panu stanąć na nogi i zejść na chodnik. Postawa godna pochwały, ale z drugiej strony czy można sobie wyobrazić inne zachowanie? Jakim trzeba by było być człowiekiem, żeby ominąć leżącą na asfalcie osobę, a do tego w podeszłym wieku? Która na dodatek leży na środku drogi po części za naszą sprawą.

Kolejny kierowca, który nie widzi motocykli. Tym razem ranny motocyklista i jego pasażerka

Panu prawdopodobnie nic się nie stało i spokojnie poszedł dalej. Niedługo po tym zdarzeniu motocyklista spotkał na swojej drodze bardzo interesujący samochód i to na żółtych blachach.

Loading module...

Komentarze

V8
30 lipca 2020 11:51
Te pierdzące wydechy to porażka, brzęczą jak trąbka na weselu a i tak wiadomo że to mały silnik
V12 > V8
04 sierpnia 2020 23:06
Sam jesteś trąbka !
V-max > V8
06 sierpnia 2020 19:07
Jak ku..a WYSTRASZYŁ??? Po prostu pomógł dziadkowi i bardzo ładnie, BRAWO!!
ja
30 lipca 2020 11:56
Wczoraj ten artykuł brzmiał inaczej
Łukasz
01 sierpnia 2020 19:19
Kto pisze te bzdurne artykuły, kiedyś ten portal miał sens i treść godną uwagi teraz to gniot goni gniota.Człowiek był szmat drogi, motocykl brzmi prawie jak seria, Pan się potknął po prostu i przewrócił. Motocyklista zachował się odpowiedzialnie i zgodnie z sytuacją po co pisać bzdury o głośnych wydechu prędkości ponad 50 km/h itd... aaaaa idioci którzy już pozostaną by was czytać będą na odpowiednim poziomie. Gratuluję zejścia do rynsztoku
Motocyklista > Łukasz
04 sierpnia 2020 23:04
Debili nie brakuje ! Zmierzą Ci prędkość, decybele z tłumika, obwinią motocyklistów za zmiany klimatyczne. Niedzielni kierowcy,którzy z problemami uzyskali swoje wymarzone prawo jazdy kat "b" to wszystko na co ich było stać.