Motocyklista wystraszył starszego pana, ale później postawa godna pochwały

Taki już urok małych miejscowości - trzeba przez nie przejeżdżać spokojnie. Czasami zaskakująco wręcz łatwo w nich o niebezpieczne sytuacje.

Motocyklista przejeżdżając przez miejscowość Liw odkręcił nieco mocniej manetkę po zjechaniu z ronda. Nie jechał bardzo szybko (choć z pewnością ponad 50 km/h) ani agresywnie, ale dźwięk jego motoru i jego widok wystraszył starszego mężczyznę, który akurat przechodził przez ulicę. Przyspieszył kroku, ale niestety przecenił swoje możliwości i upadł na asfalt.

Trzyosobowa ekipa na skuterku wymusza pierwszeństwo na naszym znajomym rowerzyście

Rider widząc to zatrzymał się i pomógł panu stanąć na nogi i zejść na chodnik. Postawa godna pochwały, ale z drugiej strony czy można sobie wyobrazić inne zachowanie? Jakim trzeba by było być człowiekiem, żeby ominąć leżącą na asfalcie osobę, a do tego w podeszłym wieku? Która na dodatek leży na środku drogi po części za naszą sprawą.

Kolejny kierowca, który nie widzi motocykli. Tym razem ranny motocyklista i jego pasażerka

Panu prawdopodobnie nic się nie stało i spokojnie poszedł dalej. Niedługo po tym zdarzeniu motocyklista spotkał na swojej drodze bardzo interesujący samochód i to na żółtych blachach.

https://www.youtube.com/watch?v=GNs0Lr0N-cM

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jak ku..a WYSTRASZYŁ??? Po prostu pomógł dziadkowi i bardzo ładnie, BRAWO!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Debili nie brakuje ! Zmierzą Ci prędkość, decybele z tłumika, obwinią motocyklistów za zmiany klimatyczne. Niedzielni kierowcy,którzy z problemami uzyskali swoje wymarzone prawo jazdy kat „b” to wszystko na co ich było stać.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Sam jesteś trąbka !

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kto pisze te bzdurne artykuły, kiedyś ten portal miał sens i treść godną uwagi teraz to gniot goni gniota.Człowiek był szmat drogi, motocykl brzmi prawie jak seria, Pan się potknął po prostu i przewrócił. Motocyklista zachował się odpowiedzialnie i zgodnie z sytuacją po co pisać bzdury o głośnych wydechu prędkości ponad 50 km/h itd… aaaaa idioci którzy już pozostaną by was czytać będą na odpowiednim poziomie. Gratuluję zejścia do rynsztoku

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Te pierdzące wydechy to porażka, brzęczą jak trąbka na weselu a i tak wiadomo że to mały silnik

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wczoraj ten artykuł brzmiał inaczej

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze