Katarzyna Frendl

Motocykliści po wypadku – zbiórka. Potrzebują pieniędzy na leczenie i rehabilitację

Małżeństwo z Ostrowca Świętokrzyskiego uległo wypadkowi drogowemu. Agnieszka i Paweł doznali licznych obrażeń i złamań, są po kilku operacjach. Motocykliści po wypadku potrzebują leczenia i rehabilitacji - prywatnych i kosztownych.

Agnieszka i Paweł są małżeństwem, rodzicami dwóch nastoletnich córek, a także zapalonymi motocyklistami. Pod koniec sierpnia ulegli wypadkowi z winy kierowcy, który wymusił na nich pierwszeństwo i wjechał prosto w ich jednoślad. Motocykliści po wypadku potrzebują naszego wsparcia finansowego. Pomóżmy!

Motocykliści po wypadku – zbiórka

Oboje doznali wielu urazów, wewnętrznych i zewnętrznych. Agnieszka ma roztrzaskaną miednicę, istnieje ryzyko, że nie będzie mogła poruszać się jak przed wypadkiem. Paweł ma połamane żebra i zmiażdżony łokieć – oba obrażenia wymagały interwencji chirurgicznej. Agnieszka i Paweł do chwili obecnej są leżący.

Lekarze zapewniają, że małżonkowie będą musieli jak najszybciej podjąć się intensywnej rehabilitacji, żeby móc wrócić do swoich córek, normalnego życia i pracy zawodowej – nauczycielki i magazyniera-kierowcy.

Koszty prywatnego leczenia i rehabilitacji zdecydowanie przewyższają możliwości finansowe małżeństwa, dlatego potrzebują pomocy. Zbiórka w serwisie Pomagam.pl została zweryfikowana i potwierdzona przez fundację “Bo w nas jest moc”.

Motocykliści po wypadku

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/pomoc_po_wypadku Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.


Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze