Monster X Tour w Łodzi już 1 czerwca – wygraj wejściówki!

Ryk silników o ogromnej mocy, hektolitry spalonego paliwa, niewiarygodne akrobacje, dziesiątki miażdżonych wraków aut. Wielkie i głośne Monster Trucki powracają do Polski! Wygraj wejściówki na mega wydarzenie w łódzkiej Arenie już 1 czerwca!

UPDATE! rozwiązanie konkursu tutaj.

 

KONKURS – WYGRAJ WEJŚCIÓWKI NA SHOW w Łodzi

1.06.2014 – ŁÓDŹ, Atlas Arena – godz. 13:00

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek na Monster X Tour w Atlas Arenie w Łodzi 1 czerwca 2014 napisz pod tym artykułem dlaczego akurat Ty masz je wygrać i dlaczego?

W jaki sposób zamieścić komentarz?

– komentując za pośrednictwem Facebooka pod tym artykułem (decyduje liczba like’ów pod komentarzem);

– komentarze zamieszczone tradycyjnie – decyduje najciekawszy według redakcji powód i uzasadnienie otrzymania wejściówki.

Konkurs trwa do 25 maja do godziny 23.59. W poniedziałek 26 maja ogłosimy wyniki na naszej stronie.

 

Już w czerwcu 2014 roku Łódź, Wrocław i Kraków staną się epicentrum motorowej rozrywki za sprawą najlepszych Monster Trucków świata, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 show rocznie! Zobaczysz niewiarygodne kilkutonowe samochody, które będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się na własne oczy, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzisz co dzieje się z osobówkami, które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kółkach.

Monster X Tour 2014 – pokazy ogromnych Monster Trucków
fot. Monster X Tour
Monster X Tour 2014 – akrobacje na motocyklach.
fot. Monster X Tour

Natomiast motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce, która realizowana jest przez największego niezależnego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA – Monster Truck Entertainment!

1.06.2014 – ŁÓDŹ, Atlas Arena

Show godz. 13.00

Pit Party 11:00-12:30 (wejście do 12:00)

Show godz. 18:00

Pit Party 16:00-17:30 (wejście do 17:00)

7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii

Show godz. 13.00

Pit Party 11:00-12:30 (wejście do 12:00)

Show godz. 19:00

Pit Party 17:00-18:30 (wejście do 18:00)

14.06.2014 – WROCŁAW, Stadion Wrocław

Show godz. 15.00

Pit Party 13:00-14:30 (wejście do 14:00)

PIT PARTY – przyjdź wcześniej, poznaj kierowców, zdobądź ich autograf i zrób sobie zdjęcie z gigantycznymi Monster Truckami!

PIT PARTY to impreza poprzedzająca główne show. Każdy, kto nabędzie bilet VIP będzie miał okazję podziwiać z bliska kultowe ciężarówki w parku maszyn. To doskonała okazja dla wszystkich fanów motoryzacji do zapoznania się z budową ogromnych pojazdów, zrobienia sobie zdjęcia przy ponad 1,5 metrowych oponach, zdobycia autografów zawodników, czy porozmawiania z mechanikami odpowiedzialnymi za ich sprawne funkcjonowanie.

Pierwszy monster truck powstał w 1974 roku – jego konstruktor Bob Chandler zbudował go na bazie  swojego pick-upa F-250 i nazwał BIGFOOT. W ciągu kilku lat auto stało się sławne w całych Stanach, a sam Chandler znalazł wielu naśladowców, którzy podobnie jak on, zajęli się konstruowaniem aut-gigantów. Od połowy lat 80. zaczęto organizować zawody i pokazy monster trucków w całej Ameryce.

Dzisiejsze monster trucki różnią się zdecydowanie od swoich „przodków” – są szybsze, wytrzymalsze, a ich konstrukcja znacznie bardziej skomplikowana. Najistotniejsze jest bezpieczeństwo kierowców – pokazy należą do ryzykownych, wywrotki i kraksy zdarzają się dość często – dlatego każde auto musi być wyposażone, na wzór samochodów wyścigowych, w klatkę bezpieczeństwa chroniącą kabinę przed zmiażdżeniem. Obowiązkowo auta posiadają aż trzy wyłączniki odcinające zapłon, na wypadek utraty przez kierowcę kontroli nad pojazdem. Innym bardzo ważnym elementem jest zawieszenie – musi być jednocześnie lekkie, jak i odporne na ogromne obciążenia powstające m.in. podczas skoków z ramp oraz innych ewolucji. Natomiast napędzane metanolem silniki tych potężnych pojazdów, osiągające do 1,5 tysiąca koni mechanicznych mocy, umożliwiają kierowcom wykonywanie widowiskowych akrobacji, które gwarantują niesamowite wrażenia i ekstremalne emocje dla publiczności.

Zawody monster trucków są w Stanach Zjednoczonych nazywane „wrestlingiem sportów motorowych”, co świadczy o ich ogromnej i niesłabnącej od 3 dekad popularności. Mimo że w Europie zagościły zdecydowanie później, publiczność starego kontynentu zdążyła już je pokochać.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

proszę o ten bilet bo mieć takiego Monstera pod moim blokiem poczułabym się wolna , silna i świat stałby przede mną nareszcie otworem. Do pracy jechałabym zrelaksowana, nie musiałabym omijać łukiem potężnych dziur w asfalcie od których można urwać koła bo dla samochodu dla monster trucka taka dziura to pestka. Jeśli jakieś przeszkody byłyby na mojej drodze dotąd nie do pokonania np. źle parkujące samochody zastawiające mi drogę przejazdu wystarczyłaby mała sekunda, żeby pokonać te przeciwności losu . Wreszcie pierwszy raz od miesięcy do pracy dotarłabym z uśmiechem bez stresu i na czas a otrzymaną ewentualna premię dałbym na tankowanie mojego kochanego monterka 

Anonymous - 5 marca 2021

Hej, mój chłopak zawsze robi mi rewelacyjne niespodzianki, na ostatnie urodziny kurs tańca na rurze o którym wspominałam od jakiegoś czasu, piesek i pierścionek, także pragnę go czymś zaskoczyć, a jest gigantycznym fanem czterech kółek, do tego jest 2 lata młodszy więc fajny prezent na dzień dziecka 😛 a 2.06 na urodziny więc już w ogólne świetnie się składa, dzięki, mam nadzieję że uda mi się was przekonać 🙂

Anonymous - 5 marca 2021

Wygrać bilety na Monster X Tour bardzo bym chciała,
Głośny ryk Monster Trucków w Łodzi bym podziwiała,
Moc silników i podniebne akrobacje,
To są idealne dla mnie atrakcje,
Choć od lat prezentów na dzień dziecka nie otrzymuje,
Mam nadzieję,że 1 czerwca taki bilecik do mnie powędruje. (Mieszkam w Łodzi, z wielką chęcią wybrałabym się na takie show Również nic na FB nie wygrałam, ale trzeba wierzyć i żyć nadzieją, podobno nadzieja umiera ostatnia:)) Pozdrawiam serdecznie

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze