Mobilna kuchnia samochodowa

Dla tych, którzy uwielbiają jeść i trudno im się na dłuższy czas rozstać z gotowaniem, stworzono samochód, który zamiast pojemnego bagażnika oferuje w pełni wyposażoną kuchnię.

fot. MV Designz
fot. MV Designz

 

 

 

 

 

 

Z jednej strony to fajne, dość intrygująco wyglądające autko, z drugiej – moblina kuchnia. Możesz pojechać na kemping, zrobić piknik na plaży, czy w jakimkolwiek innym miejscu, które sobie wymarzysz.

fot. MV Designz
fot. MV Designz

 

 

 

 

 

 

 

Oto Scion Kogi xD Mobile Kitchen wykonany przez studnio designerskie MV Designz. Marka ta to de facto Toyota, która jest sprzedawana pod tą nazwą na rynek USA. Normalnie wygląda jak obudowany karoserią sześcian, ale jest to pakowne auto dedykowane w Stanach młodemu pokoleniu – Generation Y. Tymczasem studio projektowe MV Designz nadało mu nowy kształt: zamontowało inne przedni i tylny spojler oraz boczne progi i specjalnie ukształtowaną klapę bagażnika.

fot. MV Designz
fot. MV Designz

 

 

 

 

 

Wewnątrz – z boku lewych drzwi – znalazła się lodówka, praktyczny blat do krojenia, chłodziarka do napojów; z prawej – zlew z systemem odwróconej osmozy. Z bagażnika wyjeżdża grill – przy grilowaniu, wielbiciel motoryzacji i kucharz zarazem, może oglądać TV na 10-calowym monitorze LCD, który wylądował na tylnej kanapie. Zza lewej, tylnej lampy wyjeżdża zestaw narzędzi kuchennych, a z prawej strony – przyprawy. 

Czego to Amerykanie nie wymyślą…

A swoją drogą, popatrz co Amerykanka potrafi wyczyniać swoim Scionem xB. Kliknij, żeby zobaczyć film tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze