Młody Rosjanin wsiadł do nowego Porsche Taycana Turbo S i wyjechał nim przez szybę salonu!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Młody Rosjanin uruchomił stojący w salonie Porsche samochód i wcisnął gaz. Auto za 800 tys. zł przebiło się na zewnątrz, zanim się zatrzymało.

Aż trudno uwierzyć w poniższe nagranie. Pewien Rosjanin z kolegami poszedł do salonu Porsche, wsiadł do Taycana Turbo S i wyjechał nim przez szybę salonu. Wszystko zarejestrowały dwie kamery – jedna w środku, a druga na zewnątrz, gdzie stał znajomy kierowcy. Opowiadał właśnie, że tego pięknego, słonecznego dnia przyjechali ze swoim druhem, który kupował nowy samochód, gdy Taycan przebił się na parking.

Jak do tego doszło? Nie jest możliwe uruchomienie samochodu z systemem bezkluczykowym, jeśli kluczyka nie ma w środku. Nawet gdyby go miała osoba stojąca obok, auto się nie uruchomi. No i dlaczego Rosjanin nie zahamował? Miał czas i miejsce na reakcję. Czyżby to była ustawka?

Młody kierowca + Lamborghini = szkoda całkowita

Jeśli pomyśleliście sobie „pewnie, że ustawka” , to gratulujemy przenikliwości! Tak właśnie było. Powyższe nagranie jest tylko fragmentem dłuższego wideo, ale już niektóre polskie serwisy podłapały je i piszą o nieszczęśliwym wypadku w salonie Porsche. Tymczasem za kierownicę Taycana siadł Rosjanin, o którym pisaliśmy w październiku, po tym jak spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S 4MATIC+ 4-drzwiowe coupe. Najwyraźniej znów chciał zniszczyć drogie auto, ale tym razem jeszcze zanim wyjechało z salonu.

Rosjanin spalił Mercedesa za milion złotych. Bo się psuł. To już kolejny taki przypadek

Postanowił też dodać swojemu wideo trochę… filozoficzno-społecznej głębi. Na początku nagrania widzimy mężczyznę przebranego za Stalina, który strofuje naszego bohatera o nieobecnym wyrazie twarzy. Nie podoba mu się, że Michaił „kazał swoim robotnikom zbudować samochód za 13 mln rubli”. Stalin w swoim czasie mógłby za takie pieniądze wybudować trzy fabryki samochodów! Każe mu też zastanowić się, co o takim postępowaniu pomyślą jego dzieci za 20 lat.

Rosjanin zrzucił swojego Mercedesa-AMG G 63 z helikoptera

W obronie bohatera filmiku staje… Lenin. Mówi, żeby nie czepiać się chłopaka i że każdy może żyć jak chce. Później wielcy przywódcy rewolucji dyskutują między sobą, między innymi o czasach, kiedy liczyła się każda kopiejka. Tymczasem do Michaiła podchodzi „Putin”, który wyjaśnia mu, że co prawda wielu ocenia jego postępowanie, ale on powinien zawsze kierować się głosem serca.

Rozbił jedno z 25 stuningowanych Porsche Carrera GT i próbował uciec

Po wysłuchaniu tych mądrości, bohater dalej zdaje się być nieobecny, ale wchodzi do salonu z zamiarem postąpienia zgodnie z radą towarzysza Putina. Bez większego zainteresowania ogląda kolejne ustawione w salonie Porsche, aż wreszcie jego wzrok pada na białego Taycana Turbo S. Egzemplarz wyceniono na 15 669 407 rubli (782 tys. zł – taniej niż w Polsce, gdzie 794 tys. zł zapłacimy za egzemplarz bez dodatków). Ogląda go z każdej strony, wsiada do niego… a ciąg dalszy już znacie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze