Mistrz lewego pasa śmieje się, że inny kierowca chce jechać szybciej

Mistrz lewego pasa śmieje się, że inny kierowca chce jechać szybciej

19 lutego 2021
1
4
Cała sytuacja, jak to często bywa, przedstawiona jest od zupełnie złej strony. Ale nie od dziś wiadomo, że ten kto blokuje lewy pas, jest kierowcą rozważnym, a ten co chce jechać szybciej to pirat oraz dzban.

Autor nagrania miał ubaw po pachy i podobny obaw mają komentatorzy. Dlaczego? Kierowca Forda Mondeo przypominał autorowi, że w Polsce jeździmy prawym pasem. Kiedy autor z wielką łaską mu zjechał, okazało się, że z przodu jedzie pługosolarka, której pług był na tyle szeroki, że wyprzedzenie jej byłoby ryzykowne.

Mistrzowie lewego pasa i niecierpliwy kierowca. Skoczyło się bardzo dziwną stłuczką

Wszyscy się śmieją z kierowcy Mondeo, że tak bardzo mu się spieszyło, a jakoś nagle przestało mu się spieszyć. I po co mrugał na autora nagrania? Nie widział, że pług jedzie? „Haha jaki dzban XD”. Czujecie klimat.

Mistrz lewego pasa znalazł sposób na to, żeby nikt go nie poganiał. Ma powód do dumy?

My na tym nagraniu zobaczyliśmy nieco inną sytuację. Zobaczyliśmy mistrza lewego pasa, który bardzo niechętnie ustępuje innym kierowcom. A jeśli już to zrobi, to zaraz wskakuje z powrotem na lewy pas, chociaż nie ma takiej potrzeby. Może ma alergię na prawy pas? Może to kwestia dumy? Lewy pas tylko dla ciężarówek i niedzielnych kierowców? Zobaczyliśmy też drugiego kierującego, który jadąc za autorem mógł zwyczajnie nie widzieć, że pług jest tak szeroki i go zablokuje.  I teraz pytanie kto tu dzban, a kto nie zna przepisów?

Komentarze

Gość
19 lutego 2021 10:36
Dokładnie. Cymbałem, okazał się sam autor tego nagrania. Powinni mu dowalić 300zl, to nauczyłby się nie blokować pasa. Kolejny tępy, wszystko wiedzący.
Nnnn > Gość
19 lutego 2021 11:12
Ten co na początku poganiał też blokował pas po zjechaniu autora na prawy.
MistrzLewegoPasa
19 lutego 2021 11:05
"Kierowca Forda Mondeo przypominał autorowi, że w Polsce jeździmy prawym pasem."

Po czym sam jedzie lewym, bo nie może zagrać pługu...
SilnikGolfa
19 lutego 2021 11:16
Tekst głupszy od jeża.