Mini Cooper SE z pakietem od AC Schnitzer! Od teraz jest bardziej sportowy i dynamiczny

12 lutego 2021
7
1
Dzięki specjalnemu pakietowi od AC Schnitzer Mini Cooper SE jest bardziej sportowy i dynamiczny.

3-drzwiowe Mini jest prawdziwą ikoną, od czasu premiery modelu w 2001 roku. Dlatego logiczne jest, że pierwsze w pełni elektryczne Mini jest również „hatch”. A teraz nabiera jeszcze bardziej sportowego i dynamicznego wyglądu dzięki specjalnemu pakietowi od AC Schnitzer.

Przeczytaj też: Test Mini Cooper SE - elektryczny mini gokart

Aerodynamiczne rozwiązanie dla 3-drzwiowego Mini Cooper SE składa się z łatwego w montażu, czarnego przedniego splittera, który znacznie poprawia docisk Mini. Splitter można zamontować bez dodatkowego malowania. Wykonany jest z polimeru ASA i charakteryzuje się szczególnie dużą wytrzymałością, sztywnością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Ze względu na większą masę pojazdu Mini Cooper SE po kuracji AC Schnitzer otrzymuje nowy zestaw sprężyn zawieszenia, które zostało całkowicie przeprojektowane. Obniżenie środka ciężkości pojazdu o ok. 25-35 mm z przodu i ok. 20 - 30 mm z tyłu, powoduje zauważalny wzrost dynamiki jazdy i lepsze prowadzenie na zakrętach. Umożliwia to znacznie bardziej sportowy styl jazdy.

Przeczytaj też: Czy Mini Cooper SE może holować samolot Boeing 777F?

Kompletny zestaw kół z obręczami AC Schnitzer AC1 w rozmiarze 7,5 x 19"i oponami 215/35 R 19 to również inwestycja w zwiększoną dynamikę jazdy i bezpieczeństwo. Aby zachować komfort jazdy przy zastosowaniu większych rozmiarów kół, AC Schnitzer zdecydował się na sportowe, konwencjonalne opony. Konwencjonalne opony mają lepsze tłumienie, i tym samym zapewniają zauważalnie większy komfort jazdy

By wnętrze Mini Cooper SE również nabrało bardziej sportowego charakteru, dostępne są aluminiowe pedały AC Schnitzer i aluminiowa osłona „Black Line” kontrolera systemu iDrive.

Komentarze

Benek
13 lutego 2021 11:52
Ale czad