Karolina Chojnacka

Michelle Gatting króluje w Ferrari Challenge

W pierwszy weekend tegorocznego sezonu Ferrari Challenge na torze błyszczała Michelle Gatting z Iron Dames. Zawodniczka w obu rozegranych wyścigach stanęła na podium, w tym raz na jego najwyższym stopniu! Ktoś jeszcze twierdzi, że kobiety nie mogą się ścigać na równi z mężczyznami?

Silne nerwy i samokontrola. Oto tajna broń duńskiej zawodniczki, Michelle Gatting. W pierwszy weekend tegorocznego sezonu Ferrari Challenge, w obu rozegranych w sobotę i w niedzielę wyścigach Gatting stanęła na podium!

Przeczytaj też: Iron Dames i Ferrari łączą siły. Co chcą razem osiągnąć?

Michelle Gatting wygrała sobotni wyścig na legendarnym torze Monza, „Świątyni Prędkości”, startując do niego z trzeciego pola. Do niedzielnego wyścigu zawodniczka wystartowała z drugiego pola i na tej samej pozycji minęła linię mety.

Michelle po swoim udanym weekendzie wyścigowym wyznała:

Warunki na torze nie były najłatwiejsze, ale bardzo cieszę się z tego co osiągnęłam! Kończę ten weekend na czele mistrzostw i już nie mogę się doczekać kolejnych zawodów. 

Przeczytaj też: Zawodniczka straciła miejsce w zespole przez kłamstwa menadżera

Dzięki swoim świetnym występom Gatting jest aktualnie liderką klasyfikacji generalnej Ferrari Challenge. Kolejny wyścigowy weekend odbędzie się na początku maja, na torze Red Bull Ring w Austrii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze