Michelin pokieruje nas na wakacje

Wakacyjne dylematy - w góry czy nad morze, na zachód czy na wschód będzie można teraz łatwiej rozwiązać dzięki Michelin. Koncern uruchamia międzynarodowy serwis turystyczny, który da nam szansę na zaplanowanie podróży.

 

Czy na wakacje z Michelin będzie prościej?
fot. Peugeot

Michelin Travel to arcyciekawa i niezwykle przydatna propozycja Michelin na usystematyzowanie naszych planych podróżnych. Ogólnoświatowy serwis turystyczny, z możliwością wyboru języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki i francuski) to mapy, zdjęcia satelitarne, kalkulatory tras i wiele możliwości zaplanowania upragnionego wypoczynku,

Korzystając ze strony internetowej można przygotować sobie również, a następnie wydrukować własny przewodnik uzupełniając go o zdjęcia, komentarze i szczegółowe opisy.

Do końca bieżącego roku w serwisie znajdzie się aż 90 państw. W każdym z nich opisane zostaną restauracje (łącznie ok.57 tysięcy), 100 tysięcy hoteli, ciekawe miejsca do odwiedzenia oraz powiązane z nimi strony internetowe.

Na Michelin Travel niczym na samochodowej nawigacji zaplanujemy też naszą trasę dzięki ViaMichelin – opartej na technologii cyfrowej, mapie współpgrającej z wiedzą zawartą w kultowych już Zielonych Turystycznych Przewodnikach Michelin. Co najciekawsze podczas planowania trasy dostępna będzie również funkcja jej wizualizacji.

Ci, którzy chcą wiedzieć więcej i zaplanować wyjazd powinni wejść na : www.travel.viamichelin.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze