Mercedes C63 AMG driftuje w rytmie... Linkin Park

Mercedes C63 AMG driftuje w rytmie... Linkin Park
Kilka dni temu sportowa dywizja Mercedesa opublikowała klip, na którym najnowsze C63 AMG driftuje na torze. Wszystko byłoby w normie, gdyby nie zaskakujący dobór ścieżki dźwiękowej.

Tak naprawdę, przy prezentowaniu takich samochodów jak C63 AMG nie jest potrzebna muzyka. Doskonałym dostarczycielem soundtracku do klipu mógłby być silnik V8 o pojemności czterech litrów wspomagany przez podwójnie turbo. 

Jednak coś podkusiło twórców tej produkcji, żeby jako tło muzyczne do ociekających testosteronem (i jadących bokiem) C63 AMG podłożyć utwór Linkin Park. Tym bardziej, że znajdująca się pod maską jednostka o mocy 476 KM, dysponująca momentem obrotowym o wartości 650 Nm, potrafi zagrać iście rockowo!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
ANDRE 2017-05-26 14:40
I po najdalej 30 min. opon nie ma . GŁUPOTA !!!
0
2
Odpowiedz
dwiking163 2018-01-24 15:37
Jak Cię stać na takiego Meśka, to i na opony :P
2
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.