Masz Infiniti? Teraz trafisz pod skrzydła Nissana

Przez kilkanaście lat Infiniti obsługiwało ponad 55 000 modeli sprzedanych klientom w Europie Zachodniej i Środkowej. Gdzie ich właściciele w Polsce będą mogli serwisować swoje samochody?

31 marca 2020 roku centra Infiniti w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i Wrocławiu wydały ostatnie samochody klientom. Pisałyśmy o tym tu:

Infiniti zamyka salony w Polsce. A co z serwisami?

Teraz wybrano ponad 150 placówek rozmieszczonych strategicznie w całej Europie Zachodniej i Środkowej, a ich personel został przeszkolony w zakresie pełnej obsługi samochodów Infiniti, obejmującej przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Około 90 procent tych autoryzowanych serwisów to dotychczasowi partnerzy marki Nissan.

Dotychczasowe sześć centrów Infiniti w największych miastach Polski będzie nadal funkcjonować jako autoryzowane serwisy Infiniti, z drobnymi zmianami. W Warszawie i Wrocławiu placówki będą działać w tych samych miejscach, co dotychczas. W Gdańsku zmienia się lokalizacja serwisu, natomiast klienci Infiniti w Krakowie, Poznaniu i Sosnowcu będą obsługiwani przez sąsiednich dealerów Nissan Japan Motors.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze