Karolina Chojnacka

Maserati wprowadza nową edycję specjalną dla modeli Levante i Ghibli

Niezwykle pożądana Sportivo Special Edition jest teraz dostępna w kultowych modelach SUV-ów, Levante i Ghibli.

Sportivo Special Edition jest dostępna w dwóch różnych i bogato wyposażonych wariantach: „Sportivo” i „Sportivo X”.

Oba poziomy wyposażenia są dostępne wyłącznie dla dwóch modeli Maserati, Levante V6 350 KM i niedawno wprowadzonego Ghibli Hybrid 330 KM.

Maserati Levante V6 Sportivo Special Edition

SUV Levante nabiera jeszcze bardziej luksusowego i sportowego charakteru, poprzez dodanie 20-calowych kół ze stopu metali lekkich „Efesto dark myron” z czerwonymi zaciskami hamulcowymi. Ponadto panoramiczny szyberdach, czarna skórzana tapicerka z czarnymi przeszyciami, aluminiowe łopatki zmiany biegów oraz 12-kierunkowe elektrycznie regulowane i podgrzewane sportowe fotele należą do najbardziej zwracających uwagę elementów wyposażenia standardowego.

Przeczytaj też: Maserati Levante ściga się z koniem

Maserati Levante V6 Sportivo X Special Edition

Do listy dodatków Levante Sportivo dodaje kolejne pożądane przez klientów specyfikacje, w tym czarne błyszczące pręty chłodnicy, ciemne końcówki wydechu, ciemne wykończenie nadwozia, czarne sportowe fasady z przodu i z tyłu z przednimi wstawkami, tylny dyfuzor w błyszczącym czarnym wykończeniu czy sportowy tylny spojler.

Jeśli chodzi o wnętrze, kierowca i pasażerowie będą mogli cieszyć się w pełni skórzanym wnętrzem premium z czerwonymi kontrastowymi szwami, podgrzewanymi i wentylowanymi przednimi fotelami sportowymi i podgrzewaną sportową kierownicą (idealną na mroźne, zimowe miesiące), czy panoramicznym szyberdachem. O komfort i bezpieczeństwo pasażerów dba pakiet Driver Assistance Pack Plus, który obejmuje adaptacyjny tempomat, system monitorowania martwego pola, system rozpoznawania znaków drogowych i aktywnego asystenta kierowcy.

Maserati Levante V6 Sportivo X Special Edition

Maserati Ghibli Hybrid Sportivo Special Edition

To mistrzowskie połączenie stylu, sportowego charakteru, innowacyjności i luksusu. Ghibli zyskuje jeszcze bardziej wyrazisty charakter dzięki wyposażeniu Sportivo Special Edition, które obejmuje między innymi pakiet stylizacyjny Maserati Nerissimo, błyszczące czarne 20-calowe felgi aluminiowe Urano, skórzaną tapicerkę, aluminiowe łopatki zmiany biegów czy wykończenie wnętrza z czarnego drewna o wysokim połysku.

Przeczytaj też: Historia marki Maserati

Maserati Ghibli Hybrid Sportivo X Special Edition

Model ten jest jeszcze bardziej dopracowany i łączy w sobie innowacje, wygodę i swobodę wyrażania siebie. Podobnie jak Sportivo, Sportivo X jest wyposażony w pakiet stylizacyjny Nerissimo, który zapewnia Ghibli niezrównaną, wyróżniającą się prezencję na drodze. Ponadto model ten jest wyposażony w aktywny system amortyzacji Skyhook i pakiet Driver Assistance Pack Plus –  poprawiający ogólne osiągi, komfort obsługi i bezpieczeństwo.

Maserati Ghibli Hybrid Sportivo X Special Edition

Wszystkie modele są wyposażone w system multimedialny nowej generacji Maserati o nazwie MIA (Maserati Intelligent Assistant), który można spersonalizować według własnych preferencji. Klienci będą również mogli korzystać z nowych usług online Maserati (za pośrednictwem aplikacji Maserati Connect).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze