Maseczka dla fana Golfa GTI?

Maseczka dla fana Golfa GTI?

22 lipca 2020
Maseczki to teraz temat modowy. Są częścią stylizacji, muszą pasować kolorystycznie, ale mogą też wyrażać nasze upodobania. Także motoryzacyjne?
Loading module...

Pewna firma z Niemiec uznała, że czas wykorzystać kawałek materiału, który nosimy w wybitnie widocznym miejscu, do tego, aby zademonstrować swoje przywiązanie do ulubionego modelu. W tym wypadku chodzi o kierowców i fanów Volkswagena Golfa GTI. 

Oczywiście, wszyscy potrzebujemy trochę zabawy - szczególnie w czasach takich jak te, w których dominuje Covid-19! Właśnie dlatego powstał pomysł na zaprojektowanie eleganckiej, kruczoczarnej maseczki ochronnej na twarz, z zabawną grafiką słynnego, francuskiego artysty BOD, którego karykatury są publikowane przez wiele mediów na całym świecie.

Wysokiej jakości dwuwarstwowa maska ​​na twarz jest dostępna wyłącznie w Internecie pod adresem www.GTI35.com. Pojedyncza maska ​​kosztuje 15 euro. Dostępne są również zestawy trzech, pięciu lub dziesięciu masek z rabatami ilościowymi.

Przeczytaj też: Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

Maska ​​nie posiada atestu medycznego i nie spełnia standardów medycznych aparatów oddechowych (takich jak np. Maski FFP), które powinny być zarezerwowane dla personelu medycznego i pielęgniarskiego. Tkanina spełnia wymagania normy EN 13034.

Warstwa zewnętrzna to 100% dzianina poliestrowa Dekotex; wewnętrzna warstwa filtra wykonana jest z trykotu (100% poliestru).

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!