Maseczka dla fana Golfa GTI?

Maseczki to teraz temat modowy. Są częścią stylizacji, muszą pasować kolorystycznie, ale mogą też wyrażać nasze upodobania. Także motoryzacyjne?

Pewna firma z Niemiec uznała, że czas wykorzystać kawałek materiału, który nosimy w wybitnie widocznym miejscu, do tego, aby zademonstrować swoje przywiązanie do ulubionego modelu. W tym wypadku chodzi o kierowców i fanów Volkswagena Golfa GTI. 

Oczywiście, wszyscy potrzebujemy trochę zabawy – szczególnie w czasach takich jak te, w których dominuje Covid-19! Właśnie dlatego powstał pomysł na zaprojektowanie eleganckiej, kruczoczarnej maseczki ochronnej na twarz, z zabawną grafiką słynnego, francuskiego artysty BOD, którego karykatury są publikowane przez wiele mediów na całym świecie.

Wysokiej jakości dwuwarstwowa maska ​​na twarz jest dostępna wyłącznie w Internecie pod adresem www.GTI35.com. Pojedyncza maska ​​kosztuje 15 euro. Dostępne są również zestawy trzech, pięciu lub dziesięciu masek z rabatami ilościowymi.

Przeczytaj też: Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

Maska ​​nie posiada atestu medycznego i nie spełnia standardów medycznych aparatów oddechowych (takich jak np. Maski FFP), które powinny być zarezerwowane dla personelu medycznego i pielęgniarskiego. Tkanina spełnia wymagania normy EN 13034.

Warstwa zewnętrzna to 100% dzianina poliestrowa Dekotex; wewnętrzna warstwa filtra wykonana jest z trykotu (100% poliestru).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze