Manhart Vogue RV 650 – ociekający złotem Range Rover. Dostępny tylko dla wybranych

Niemiecki tuner Manhart wziął na warsztat nowego Range Rovera i stworzył auto złote, a skromne. Przy okazji wprowadził również parę modyfikacji do znajdującego się pod maską silnika V8 z podwójnym doładowaniem.

Manhart, uznany niemiecki tuner, zaprezentował pakiet tuningowy dla nowego Range Rovera.

Manhart Vogue RV 650
Manhart Vogue RV 650, fot. materiały prasowe / Manhart

Manhart Vogue RV 650 wyróżnia się przede wszystkim złotymi detalami. Złote są wszystkie chromowane elementy, wloty powietrza, osłona chłodnicy, maska oraz drzwi bagażnika. W oczy rzucają się też masywne felgi Forged Line, oczywiście w złotym kolorze. Całość dość mocno kontrastuje z ciemnym kolorem nadwozia.

Wewnątrz auta również dominują złote akcenty, które są widoczne między innymi na konsoli środkowej, kierownicy, desce rozdzielczej, siedzeniach, drzwiach, a nawet pasach bezpieczeństwa. Na zagłówkach i oparciach siedzeń na złoto wyhaftowano logo Manhart.

Manhart Vogue RV 650
Manhart Vogue RV 650, fot. materiały prasowe / Manhart

Niemiecki tuner wprowadził również parę modyfikacji do znajdującego się pod maską silnika V8 z podwójnym doładowaniem. Standardowe 530 KM podniesiono do 650 KM, ale specjaliści z Manharta nie zdradzają jaką metodą udało się uzyskać taki wzrost mocy. Przy okazji dostrojono zawieszenie i poprawiono brzmienie układu wydechowego.

Manhart Vogue RV 650
Manhart Vogue RV 650, fot. materiały prasowe / Manhart

Ociekający złotem Manhart Vogue RV 650 jest dostępny wyłącznie dla klientów z Bliskiego Wschodu. Niemiecki tuner nie ujawnił, ile kosztuje przerobiony Range Rover, ale, biorąc pod uwagę potencjalnych klientów, cena jest raczej kwestią drugorzędną.  

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze