Ma 89 lat i nadal jeździ na motocyklu!

Ta kobieta potwierdza, że wiek to tylko liczba. Mając za sobą prawie dziewięć dekad życia, nadal nie zwalnia, a jej ukochaną maszyną jest Harley-Davidson.

Gloria Tramontin Struck zaczęła swoją przygodę z jednośladami mając szesnaście lat. Od tamtego czasu minęły 73 lata, a ona nadal ochoczo siada na motocykl i jedzie przed siebie inspirując innych. 

„Mówi się, że w pewnym wieku, powinieneś siedzieć przed telewizorem i szydełkować, gdyż Twoje życie minęło. Na litość boską! Gdybyście wiedzieli ile mam jeszcze przed sobą celów” – powiedziała bohaterka, o której jest głośno od kilku tygodni w mediach. 

W każdą środę ta poczciwa motocyklistka zamienia się w prawdziwego easy-ridera. Zakłada na siebie wtedy swoje ulubione ciuchy motocyklowe, robi makijaż i wsiada na Harleya-Davidsona. 

W środowisku motocyklistów jest znana od wielu lat. Należy też do pierwszej organizacji zrzeszającej kobiety-motocyklistki. Przez całe życie zjechała już większość Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Bardzo często towarzyszy jej córka, Lori DeSilva. Wyliczyła, że w tym czasie zrobiła ponad milion kilometrów mając zawsze pod ręką dwa lub trzy motocykle. W tej chwili porusza się na modelu Harley-Davidson Heritage Softail Classic. Przez te wszystkie lata przez jej ręce przeszło 14 motocykli. Pierwszym był Indian Scount Pony. Preferuje raczej ciężkie maszyny, bo podróżuje się na nich wygodniej na długich trasach.

Przez 56 lat małżeństwa nie udało się jej zarazić do pasji motocyklowej męża. Wybrał się z nią zaledwie dwa razy w długą podróż, co często mu wypomina. 

W lipcu tego roku obchodzi 90. urodziny. Oczywiście spędzi je na imprezie motocyklowej w Kanadzie, otoczona przyjaciółmi i fanami, którzy zawsze ją wspierają. To jednak nie jest jej ostatnie słowo. Zamierza kontynuować swoje plany przez najbliższych dziesięć lat!

O dwóch starszych paniach, które są motocyklowymi rekordzistkami Ameryki przeczytasz tu.

Przejechać 1,5 miliona km na 35 motocyklach – niemożliwe? Doknała tego kobieta! Czytaj o tym tu.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

prawdziwy anioł

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze