Karolina Chojnacka

Luksusowa kolekcja biżuterii od Bentleya

Kolorowe kamienie szlachetne w luksusowej kolekcji biżuterii Bentleya nadają nowy wymiar i blask wykwintnym, luksusowym akcesoriom cenionym przez wymagające i pewne siebie kobiety na całym świecie.

Żółte, pomarańczowe i różowe szafiry Padparadscha i granaty mandaryńskie oddają hołd charakterystycznemu blaskowi lakieru Bacalar, podczas gdy czarujące fiolety i błękity tanzanitów przypominają kultowy kolor Sequin Blue firmy Bentley.

Oszałamiające, drogocenne kolorowe klejnoty są wybierane, wycinane i polerowane w fabryce Heinza Mayera, partnera firmy Bentley Jewellery, w mieście Idar-Oberstein, znanym jako światowe centrum wysokiej klasy kamieni szlachetnych. Wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy tworzą szlachetną biżuterię, który zadowoli najbardziej krytycznych i wymagających klientów.

Przeczytaj też: Pierwsza kolekcja perfum Bentleya tylko dla kobiet!

Nowe zastosowanie koloru w kolekcji jest równoznaczne ze skupieniem się firmy Bentley na gamie lakierów i wykończeń, dzięki którym klienci mogą spersonalizować swój samochód lub współpracować z zespołem specjalistów nad nasyceniem nowego modelu niestandardowymi kolorami i materiałami według ich preferencji. Podobnie jak rzadki kolorowy kamień, lakier może odgrywać znaczącą rolę w uczynieniu samochodu prawdziwym odzwierciedleniem osobistego gustu i być wyrazem osobowości.

Maria Mulder, Head of Colour & Trim firmy Bentley, twierdzi, że badania wskazują, że istnieje głęboki związek między kolorem a osobistymi emocjami:

Kolor wpływa na nastrój. Istnieją subtelne różnice, które zmieniają się co roku w używanych przez nas paletach. Środowisko i okoliczności społeczne, w których żyjemy, również mają na to wpływ, więc teraz dominują cieplejsze odcienie, a nie odcienie neutralne lub po prostu czarno-białe samochody z połowy lat 90.

Luksusowa kolekcja biżuterii od Bentleya

Przeczytaj też: Od przybytku głowa nie boli, czyli ponad 5000 opcji personalizacji od Bentleya

Podobnie jak w przypadku kolorowego kamienia szlachetnego, tak i w przypadku lakieru do samochodu, potrzeba eksperta, aby wydobyć idealny odcień:

Nasza umiejętność używania farby do definiowania linii i kształtu samochodu jest podobną umiejętnością, jakiej używa frez do przekształcania surowego kamienia szlachetnego.

W stanie surowym kamień szlachetny nie pokaże całego swojego potencjalnego piękna, ale dzięki profesjonalnemu frezowi wydobywa się z niego ogień i światło. Kolor farby musi zachować swoją trwałość, tak jak kamienie zachowują swój kolor. Kolor lakieru w naszych samochodach zawsze będzie miał tę czystość i naturalność.

Luksusowa kolekcja biżuterii od Bentleya

Ceny biżuterii z „Bentley Precious Gemstone Collection” zaczynają się od 6000 euro.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze