Karolina Chojnacka

Pierwsza kolekcja perfum Bentleya tylko dla kobiet!

Bentley Fragrances wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję dla kobiet. Trzy kwiatowe zapachy skomponowano tak, aby wyrażały indywidualny charakter kobiety, która je wybierze.

Bentley Fragrances z dumą przedstawia trzy nowe zapachy w swojej kolekcji „Bentley Beyond”: Radiant Osmanthus – owocowo-kwiatowy zapach; Mellow Heliotrope – delikatnie pudrowy zapach; Vibrant Hibiscus – żywiołowy, kwiatowy zapach.

Każdy zapach zamknięty jest w luksusowym, ciężkim flakoniku ze szlifowanego kryształu, zainspirowanym charakterystycznymi reflektorami Bentleya Continental GT. Każda buteleczka jest zakończona unikalną zakrętką z kolorowymi zamszowymi detalami i nazwą zapachu.

Ta nowa, luksusowa kolekcja zapachów przeznaczona jest dla kobiet, które nie boją się wyjść przed szereg. Z pewnością zadowoli je wysoka jakość materiałów, staranne wykonanie i oryginalności. Dla tak wymagających klientów zapach musi być indywidualną deklaracją i prawdziwym wyrazem ich osobowości.

Przeczytaj też: Uwodzicielski zapach Bentleya

Kobiety zawsze były częścią historii firmy Bentley. Bentley Boys mogli nadawać tempo na torze wyścigowym i poza nim, ale Bentley Girls odmówiły zajęcia tylnego miejsca, na równi z mężczyznami bijąc rekordy prędkości i pozostawiając ślad w historii motoryzacji.

Diana Barnato-Walker, córka Woolfa „Babe” Barnato, spadkobiercy diamentowej fortuny, która kupiła firmę Bentley Motors w 1926 roku i zapieczętowała jego nazwisko w annałach historii wyścigów samochodowych w latach 20. XX wieku. Diana była pionierską angielską lotniczką, byłą pilotką Spitfire’a, która jako pierwsza Brytyjka przekroczyła barierę dźwięku w 1963 roku, ustanawiając tym samym rekord prędkości wśród kobiet.

Dorothy Paget, dziedziczka i właścicielka koni wyścigowych, która pod koniec lat 20. była odpowiedzialna za finansowanie zespołu Bentley Blowers, stworzonego przez Sir Henry’ego „Tima” Birkina. Bez jej hojności w finansowaniu, prywatny zespół wyścigowy z siedzibą w Welwyn nigdy by nie powstał.

Aby uczcić dumne dziedzictwo tych i innych żądnych przygód i pomysłowych kobiet, Bentley Fragrances oferuje trzy wyjątkowe zapachy perfum, z których każdy interpretuje indywidualne cechy niepowtarzalnego kwiatu, aby wyrazić charakter wyjątkowych kobiet, które je noszą.

Bentley Beyond - The Collection for Her

Przeczytaj też: Prezenty na miarę Bentleya

Skomponowane przez urodzoną w Grasse mistrzynię perfumiarzy Karine Dubreuil Sereni, trzy zapachy są równie harmonijne i wyrafinowane, jak współczesna Bentley Girl. Prezentując trzy egzotyczne kwiaty, każdy zapach „Bentley Beyond – The Collection for Her” przedstawia inną osobowość, kolor i emocje.

Iskrzący urok Radiant Osmanthus, radosnego owocowego kwiatu, będzie idealny dla promiennej kobiety, która swoim wewnętrznym światłem rozjaśnia każdy pokój, do którego wchodzi.

Mellow Heliotrope to delikatnie pudrowy zapach dla wrażliwej, delikatnej i zmysłowej kobiety.

Ekstrawagancki styl Vibrant Hibiscus, żywiołowego kwiatu, powstał z myślą o pewnej siebie kobiecie, która rozpala pasje, gdziekolwiek się pojawi.

Perfumy „Bentley Beyond – The Collection for Her” można kupić TUTAJ. Flakonik kosztuje 165 funtów, czyli przy obecnym kursie walut ponad 800 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze