Louis Vuitton oprowadzi Cię po mieście

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników iPhonów. Już teraz możecie pobrać na swój telefon aplikację pozwalającą na zlokalizowanie intersujących, a często nie zawsze popularnych miejsc, do których warto się udać nie tylko na zakupy.

fot. iTunes

„Amble” – tak nazywa się aplikacja sygnowana przez Louis Vuitton, okrzykniętego „mistrzem podróżowania w wielkim stylu”. Każdy kto nie zależnie od miejsca pobytu lubi być na czasie, może już dzisiaj pobrać program za darmo w internetowym sklepie iTunes. Lokalizator póki co w języku angielskim spełnia wiele funkcji.

Po pierwsze podpowiada nie tylko adresy popularnych i znanych miejsc zagubionym, ale także informuje o nowootwartych sklepach, galeriach, restauracjach. Aplikacja podpowiada również miejsca, gdzie można ciekawie spędzić czas.

Po drugie Amble rejestruje cały czas na telefonie, wybierane lokalizacje, do których z pozycji telefonu można dodać swoje .własne informacje i zdjęcia. Wszystkie te dane można potem pobrać na komputer, a następnie dzielić się nimi z innymi użytkownikami na świecie poprzez stronę ww.louisvuittonamble.com.

Amble, daje także możliwość, wkroczenia na chwilę do świata gwiazd, pokazując ulubione miejsca takich gwiazd jak Sofia Copolla i Sarah Jessica Parker.

 

 

 

 
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze