Ewa Kania

Lotos wprowadza wakacyjną promocję na paliwa. Taką samą jak na Orlenie

PKN Orlen ogłosił niedawno warunki swojej wakacyjnej promocji na paliwa, która wcale nie jest promocją ogólnodostępną. Teraz takie samo rozwiązanie wprowadza Lotos i bynajmniej nie jest to przypadek.

Tańsze paliwo na stacjach Lotos – na jaki rabat mogą liczyć kierowcy?

Akcja promocyjna Lotosu nazywa się „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/l”, co samo w sobie wyjaśnia wszystkie założenia akcji. Kierowcy mogą zaoszczędzić 30 groszy na każdym litrze paliwa, ale warunkiem jest bycie członkiem programu Navigator, czyli programu lojalnościowego Lotosu.

Sama promocja ma jednak ograniczenia. Każdy zarejestrowany uczestnik programu Navigator, który ma aktywną kartę, otrzyma co miesiąc trzy kupony rabatowe – każdy z nich uprawniający do zatankowania 50 litrów paliwa z rabatem 30 gr/l. Jak łatwo więc przeliczyć, każdy kierowca może liczyć na w sumie 300 litrów paliwa w preferencyjnej cenie.

Promocja na paliwa na stacjach Lotos – czas trwania

Obniżka cen paliw na stacjach Lotos rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do końca wakacji. Dokładnie tyle samo trwać będzie promocja na stacjach Orlenu.

Co ma wspólnego promocja na stacjach Orlen z promocją na stacjach Lotosu?

Koncern Orlen jest w trakcie przejmowania Lotosu, a fuzja powinna zakończyć się na przełomie lipca i sierpnia. Najwyraźniej kierownictwo Orlenu już teraz ma przełożenie na decyzje, podejmowane przez Lotos.

Daniel Obajtek w minionym tygodniu ogłosił wakacyjną promocję na paliwa na stacjach Orlen. Warunki są takie same, a więc trzy tankowania po 50 litrów w miesiącu z rabatem 30 gr/l. Konieczne jest bycie uczestnikiem programu lojalnościowego Vitay.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze