Karolina Chojnacka

Lamborghini FAB Talks – osiem, inspirujących kobiecych historii

Osiem podcastów, prezentujących osiem, inspirujących kobiecych historii ze zdominowanego przez mężczyzn świata motoryzacji – rusza Lamborghini FAB Talks.

Podcasty FAB Talks przedstawiają historie kobiet, które silnie identyfikują się z marką Lamborghini i platformą FAB, jako okazją do zmiany status quo. Zapewniając inspirujący wgląd w osobistą podróż do sukcesu każdej z ośmiu kobiet, podcasty zapewniają wsparcie i porady dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnych sytuacjach jak bohaterki nagrań, i którzy utożsamiają się z pionierskim i dynamicznym duchem tych kobiet oraz Lamborghini.

Przeczytaj też: Lamborghini Urraco – kultowy model ma już 50 lat!

Podcasty są już dostępne do wysłuchania na stronie Lamborghini FAB. Posłuchać można między innymi historii Denise Yeung, bizneswoman, odnoszącej sukcesy jako kierowca wyścigowy w Hongkongu, Zeny Kaddour, dyrektor kreatywnej australijskiej marki biżuterii czy Nathalie McGloin, poruszającej się na wózku inwalidzkim i odnoszącej sukcesy jako kierowca wyścigowy w sportach motorowych w Wielkiej Brytanii i będącej przewodniczącą Komisji FIA ds. Niepełnosprawności i Dostępności.

Lamborghini FAB Talks

Projekt Lamborghini FAB powstał w 2018 roku, by stworzyć przestrzeń dla dialogu między kobietami pracującymi we włoskiej firmie, klientkami oraz grupą wpływowych i odnoszących sukcesy kobiet:

Skuteczne w pokonywaniu osobistych wyzwań i zjednoczone dążeniem do zmiany perspektyw i wprowadzania pozytywnych tranformacji, teraz i dla następnych pokoleń, niezależnie od płci, klasy społecznej czy okoliczności.

Katia Bassi, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Automobili Lamborghini, wyznała:

Lamborghini to marka, która sama się nieustannie zmienia, dążąc do nowych przełomowych technologii, innowacji i sukcesu, pokonując różne przeszkody, aby stworzyć Lamborghini jutra. Podejście Lamborghini do wyzwań i zmian znajduje odzwierciedlenie w celach FAB oraz w historiach naszych członkiń i jesteśmy dumni, że możemy opowiedzieć niektóre z tych historii za pośrednictwem naszych podcastów.

Przeczytaj też: Blondynka w Lamborghini

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze