Blondynka w Lamborghini

Irina Olhovskaya wciąż przełamuje stereotypy. Blond modelka „Playboya”, która z powodzeniem prowadzi program motoryzacyjny, prezentuje widzom recenzję Lamborghini Gallardo. Co więcej, doskonale wie, co mówi.

Program pod nazwą ‘Blond Drive TV przyciąga wielu zainteresowanych, przy czym za jego sukcesem zapewne po równi stoi osoba gospodyni – blondynki o zmysłowych kształtach – jak i fakt, że wbrew naiwnemu wyglądowi Irina mocno stoi na ziemi i dysponuje konkretną wiedzą motoryzacyjną.

Tym razem bierze na tapetę legendę włoskiej motoryzacji – Lamborghini Gallardo. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia na jego temat.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.