Quantcast

Ladies on the Loose – filmowy podręcznik dla kobiet podróżniczek motocyklowych

Szukasz podręcznika podróży motocyklowych? Oto praktyczny poradnik nakręcony wyłącznie przez panie w postaci serialu na DVD.

Achievable Dream – Motorcycle Adventure Travel Guide to serial dostępny na pięciu płytach DVD, wydany przez Horizonts Unlimited, internetową stronę-instytucję, która specjalizuje się w motocyklowej tematyce podróżniczej. Czwarty odcinek tego cyklu nosi tytuł „Ladies on the Loose” i opowiada o kobietach – podróżniczkach motocyklowych. Poza tym jest w całości zrealizowany przez panie.

Podróżniczki dzielą się swoimi „patentami” na udaną podróż, omawiają przygotowania, wybór właściwego motocykla i bagażu, a także odpowiadają na zadane im przez inne kobiety pytania, dzielą się swoimi historiami z drogi. Film może być inspiracją dla wszystkich, którym po głowie chodzi jakaś większa podróż.

Film i scenariusz jest pomysłem Lois Pryce (o której pisałyśmy tu), „weteranki” samotnych motocyklowych podróży w Ameryce Południowej i Afryce, autorki bestsellerowych książek „Lois on the Loose” oraz „Red Tape and White Knuckles”.

Mąż Lois Pryce, Austin Vince, jest znany z podróży długodystansowych i motocyklowych ekspedycji. Przy powstawaniu DVD wcielił się w rolę kamerzysty i producenta.

Cały cykl dostępny jest m.in w internetowej księgani Amazon.com. Cena 139 dolarów (ok. 420 złotych).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze