
Kurier został potrącony przez samochód… z którego wyjmował paczki! Jak do tego doszło?
Do nietypowego zdarzenia doszło w Płocku. Pracownik jednej z firm kurierskich został poturbowany przez samochód... z którego rozładowywał paczki.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 stycznia na ul. Sikorskiego. Pracownik jednej z firm kurierskich został poturbowany przez samochód… z którego rozładowywał paczki. Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Marta Lewandowska poinformowała:
Gdy 54-letni mężczyzna, pracownik jednej z firm kurierskich, wyjmował paczki z dostawczego Forda, pojazd nagle zaczął się staczać.
Kiedy samochód ruszył mężczyzna próbował go zatrzymać. Niestety 54-latek stracił równowagę i wpadł pod pojazd. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna parkując Forda na wzniesieniu „nie zabezpieczył odpowiednio pojazdu”.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Elektryk czy hybryda – co bardziej opłaca się w leasingu?
Coraz więcej firm i osób prywatnych zwraca uwagę na ekologię i koszty użytkowania aut. Rosnąca popularność napędów alternatywnych wypiera tradycyjne rozwiązania, ale rodzi pytanie: co w leasingu bardziej się opłaca – hybryda czy elektryk? -
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
-
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
Komentarze:
Aci - 12 stycznia 2022
Rozlicza to wyborcy !!!