Czy wiesz, w jakim samochodzie może dotrzeć Twoja przesyłka kurierska?

Rodzaj pojazdów stosowanych przez kurierów nie jest bez znaczenia, szczególnie gdy w grę wchodzi ekologia. InPost powiększa swoją flotę o samochody elektryczne!

Wysyłaj paczki ekologicznie!

Firma InPost słynie ze stosowania innowacyjnej technologii w zakresie dostarczania przesyłek. Rozwijająca się nieustannie sieć Paczkomatów nie tylko skróciła czas, w jakim paczki docierają do swoich odbiorców, ułatwiła ich odbiór, ale również oddała ukłon w kierunku ekologii. Kurier dowozi kilka, a nawet kilkadziesiąt paczek do jednej maszyny, zamiast do każdego adresata osobno. Dzięki dogodnemu umiejscowieniu Paczkomatów, większość z odbiorców może udać się do najbliższego z nich pieszo lub po drodze z pracy czy na zakupy. Kurierzy InPost minimalizują tym samym emisję spalin, a także nie przyczyniają się do powiększania korków, które w dużych miastach stanowią ogromny problem. Dodatkowym plusem Paczkomatów i skrócenia trasy kuriera jest automatycznie niższa cena za usługę oraz fakt, że Twoja przesyłka kurierska czeka 48h na odbiór. Możesz go dokonać w dogodnym czasie, bez konieczności czekania na nią pod wskazanym adresem.

Kurierzy InPost jeżdżą elektrycznymi Nissanami

Marka InPost stopniowo zasila swoją flotę o samochody elektryczne. Zgodnie z planem, do końca 2021 roku ma ona posiadać do 500 aut typu Nissan e-NV200 XL Voltia i e-NV 200. Cała Warszawa będzie obsługiwana wyłącznie przez te ekologiczne jednostki. Już teraz można je spotkać nie tylko na ulicach stolicy, ale również w Krakowie i we Wrocławiu. Poza ekologicznymi walorami tych samochodów, warto wspomnieć o ich dużej przestrzeni ładunkowej, która wynosi 8m³, a dostęp do niej ułatwiony jest dzięki wygodnym tylnym drzwiom. Jednorazowo kierowca może zabrać nawet do 580 kg paczek. Są to najbardziej pojemne auta w swojej klasie.

Zasięg elektrycznego Nissana wynosi do 200 km po mieście bez ładowania, a koszty jego utrzymania są na tyle niskie, że nie musisz się obawiać zmian w cenniku usług InPost, ani wydłużenia terminów dostawy.

W ciągu ostatniego roku odnotowano znaczący wzrost sprzedaży internetowej. Firmy kurierskie nieustannie prowadzą rekrutację, a ich pracownicy mają pełne ręce roboty. Wysyłając, a także zamawiając swoje paczki korzystaj z usługodawcy, który myśli przyszłościowo i dba o nasze środowisko.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze