Kobiety vs. mężczyźni – żółty znaczy szybki!

W motoryzacji kilka kolorów utożsamianych jest z szybkością - jednym z nich na pewno jest żółty. Color Race to dobre określenie dla żółtego i... nazwa nowej edycji Opla Corsy. Jak widać na filmiku - idealnej dla kobiety.

Kadett B Sprint należy już historii, ale niejeden chciałby wrócić w czasy lat siedemdziesiątych i pościgać się tą oplowską wyścigówką. Opel stara nam się w tym pomóc wprowadzając na rynek (na razie niemiecki) limitowaną Corsę Color Race.

Sunny Melon Yellow – to idealna nazwa na kolor kanarkowy. W tym kolorze występuje właśnie Color Race – limitowana edycja najmniejszego samochodu z gamy Opel. Color Race nawiązuje do stylistyki sportowych, rasowych samochodów, na których wspomnienie niejadna osoba ociera łzę. Auto ma 17 calowe felgi, czarny dach i podrasowany wygląd oraz możliwościodróżniające go od standardowej Corsy. Klienci mogą wybrać spośród dwóch silników: o pojemności 1,4 litra i mocy 87 koni lub 1,7 litrowego CTDI.

Choć żółta Corsa zwraca na siebie największą uwagę, samochody Color Race są również dostępne w kolorze bieli Casablanki i czerwonej magmy.

Czy oglądając zdjęcia żółtej Corsy nie można mieć wrażenia deja vu? To już drugi samochód po Renault Megane RS, który w ostatnim czasie przyciąga spojrzenie swoim kanarkowym kolorem.

Tych, którzy nie kojarzą słynnego Kadetta, marzą o wyścigu obu aut lub chcą się przekonać czy kobieta na obcasach może pokonać mężczyznę i czego on może jej zazdrościć, zapraszamy na filmik.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze