Kobieta na skuterze, po uderzeniu przez samochód, wpadła do studzienki kanalizacyjnej!

Bardzo dramatyczny obrót przybrała sytuacja na poniższym nagraniu, w której po raz kolejny obserwujemy kierowcę, który nie widzi na drodze żadnych pojazdów mniejszych od samochodu.

Do zdarzenia doszło w Brazylii, a nagranie pochodzi z przydrożnego monitoringu. Widzimy na nim jak kierowca czerwonego Chevroleta Prisma, podczas skrętu w lewo, wymusza pierwszeństwo na kierującej skuterem i uderza w nią. Kobieta spadła z pojazdu i zaczęła sunąć po asfalcie.

Samochód wyjechał tuż przed motocyklistę. Ten nie zdążył zareagować

Na tym zdarzenie powinno się zakończyć, ale pech chciał, że ktoś pozostawił niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną, do której kobieta wpadła głową w dół! Szybko na miejscu zdarzenia zgromadziło się kilka osób i wspólnymi siłami udało im się podnieść fragment chodnika, a poszkodowana zdołała wyjść na powierzchnię.

Kierowca osobówki wyjechał prosto przed motocyklistę. Nic się nie dało zrobić

Niestety jak wykazały późniejsze badania, doznała urazu kręgosłupa i konieczna jest operacja, aby nie utraciła władzy w nogach. Na miejsce nie wezwano policji, a sprawca przyznał się do winy i obiecał udzielić wszelkiej pomocy poszkodowanej. Władze powinny chyba jednak zainteresować się tą sprawą i ustalić przynajmniej, kto jest odpowiedzialny, za pozostawienie niezabezpieczonego zejścia do kanalizacji. Osób, które wpadły do niej, mogło być więcej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze