Kobieta na czele Mobilize, spółki Renault zajmującej się elektromobilnością

Mobilize wprowadza rozwiązania, które ułatwią przejście na napęd elektryczny takie jak: „certyfikaty stanu akumulatora”, dostęp do ponad 260 000 stacji ładowania w Europie dzięki jednej karcie, czy obniżenie rachunków za prąd.

Mobilize to spółka należąca do Grupy Renault, zajmująca się elektromobilnością i skupiająca się na alternatywnych formach mobilności takich jak wynajem czy car-sharing.

Estelle Pery dołączy do Mobilize jako Dyrektor ds. Jakości i Zadowolenia Klienta.Perry dołączy także do Komitetu Zarządzającego kierowanego przez Thierry’ego Charveta, starszego wiceprezesa ds. jakości Grupy Renault, a także Mobilize, podległego Clotilde Delbos, dyrektorowi generalnemu Mobilize.

Estelle Pery będzie odpowiedzialna za definiowanie i wdrażanie procesów mających na celu utrzymanie stałej jakości produktów i usług Mobilize. Swoją wizję i wiedzę wykorzysta w celu poprawy relacji z klientami, a także procedury jakości obsługi, by kierować i rozwijać nowe perspektywy w Grupie.

Estelle Pery dołączy do Mobilize
Estelle Pery dołączy do Mobilize, fot. materiały prasowe / Mobilize

Estelle rozpoczęła karierę w Axa Group w 1996 roku. W 2003 roku dołączyła do BNP Paribas, a w 2007 roku do GE Money Bank, gdzie siedem lat później została dyrektorem ds. relacji z klientami. W 2015 roku została dyrektorem ds. operacji i środków pieniężnych w Crédit Mutuel-CIC Leasing Solutions. W 2019 roku przejęła Dział Obsługi Klienta i Jakości w LeasePlan France, gdzie pozostała aż do przejścia do Mobilize.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze