Mobilize EZ-1 Prototype – czy w przyszłości takie pojazdy pojawią się w ofercie car sharingu?

Mobilize EZ-1 Prototype to nowe rozwiązanie współdzielonej mobilności miejskiej. Użytkownicy będą płacić tylko za to, z czego korzystają, na podstawie czasu użytkowania lub przejechanej odległości.

Mobilize to nie tylko motoryzacja. Marka oferuje nowe rozwiązania do transportu osób i towarów z punktu A do punktu B, bazujące na samochodach, ale nie tylko. Nowe oferty mobilności spełniają oczekiwania konsumentów, firm, miast i regionów.

Mobilize dysponuje już potężnymi atutami konkurencyjnymi, aby wejść na rynek mobilności. Opiera się na know-how Grupy Renault w zakresie projektowania i produkcji pojazdów oraz na jej europejskiej pozycji lidera na rynku pojazdów elektrycznych.

Mobilize EZ-1 Prototype

Mobilize EZ-1 Prototype to zwrotny i kompaktowy pojazd elektryczny dla 2 osób. Ma tylko 2,3 metra długości i zajmuje minimalną powierzchnię. Szklane drzwi sięgające od góry do dołu zapewniają użytkownikom niezrównany widok na miasto. Wg producenta, ten mały samochód będzie zwrotny, dynamiczny i doskonale wtopi się w krajobraz miejski.

Mobilize EZ-1 Prototype

Mobilize EZ-1 Prototype posiada innowacyjny system wymiany akumulatorów. Ta alternatywa dla tradycyjnej infrastruktury ładowania umożliwia nieprzerwane użytkowanie pojazdu. Mobilize EZ-1 Prototype zbudowany jest zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Mobilize EZ-1 Prototype

Został wykonany w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, a pod koniec okresu użytkowania będzie w 95% nadawał się do recyklingu dzięki linii technologicznej zakładu Re-Factory we Flins.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze