Kobieta cudem uniknęła zmiażdżenia przez betoniarkę

Bliskie spotkania aut osobowych z ciężarówkami nie zawsze muszą kończyć się tragicznie. Chyba że ważący dziesiątki ton pojazd przewróci się na osobówkę.

Historia zna podobne sytuacje, w których pojazdy ciężarowe z jakiegoś powodu przewracają się na bok, na auta osobowe. Dla podróżnych osobówki niemal zawsze kończy się to tragicznie. Tutaj mogło być podobnie.

Ciężarówka wprasowała osobówkę w betonowóz

Kierowca czteroosiowej betonomieszarki chyba zapomniał za kierownicą jakiego pojazdu siedzi. Chociaż jechał z góry i widział przed sobą bardzo ciasny zakręt, nie zamierzał mocno hamować. Siła odśrodkowa (która działała przecież także na płynny ładunek!) zrobiła swoje i pojazd przewrócił się na bok.

Bus wepchnął osobówkę prosto pod koła ciężarówki!

W tym samym czasie z naprzeciwka nadjechało auto osobowe. Za kierownicą matka jadąca z dziećmi. Nagle zobaczyła przewracającą się na nią betoniarkę, a po prawej miała tylko wąski chodnik koło budynku, częściowo zagrodzony barierą energochłonną (najwyraźniej w tym miejscu niejeden kierowca przestrzelił zakręt). W ostatniej chwili udało jej się tam wcisnąć, prawdopodobnie uszkadzając prawy róg samochodu o schody do budynku. Upadająca betoniarka zawadziła tylko niegroźnie o dach, wybiła boczną szybę oraz karoserię poniżej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze