Bus wepchnął osobówkę prosto pod koła ciężarówki!

Bus wepchnął osobówkę prosto pod koła ciężarówki!

30 lipca 2020
1
Chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii - to oklepane stwierdzenie, ale zawsze aktualne, czego opisywana sytuacja jest (niestety) dobrym przykładem.
Loading module...

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 11 w miejscowości Kochłowy. Kierujący Nissanem zatrzymał się w oczekiwaniu na możliwość skrętu w lewo. Jadący za nim kierowca dostawczego Fiata nie zauważył go i uderzył w tył osobówki.

Osobówka wbiła się w ciężarówkę, a jej kierowca pojechał dalej

Samo zderzenie nie było groźne, ale na tyle niefortunne, że zepchnęło Nissana prosto pod koła jadącego z naprzeciwka ciągnika siodłowego z naczepą. Osobówka została uderzona w bok i zatrzymała się na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

Podróżujący Nissanem 64-letni mężczyzna oraz 62-letnia kobieta zostali przetransportowali do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł dzień później na skutek odniesionych orażeń. Jak się później okazało, był to wieloletni sołtys wsi Kochłowy.

Szeryf tak bardzo chlubi się swoją głupotą, że aż zrobił o niej Tik Toka

Sprawca wypadku, 52-letni mężczyzna był trzeźwy, podobnie jak wszyscy pozostali kierujący. Policja zatrzymała mu prawo jazdy i czeka go teraz rozprawa w sądzie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!