Karolina Chojnacka

Kobieta chciała sprzedać samochód i zarobić. Jej plan się jednak nie powiódł

Jak szybko zarobić pieniądze? Można na przykład sprzedać samochód. Tak pomyślała pewna kobieta i ten plan wykonała. Teraz będzie mieć spore problemy...

Pewna kobieta postanowiła sprzedać samochód za 14 tysięcy złotych. Szybko pojawił się kupiec, umowa została podpisana, pieniądze znalazły się na koncie kobiety, samochód na podjeździe kupca.

Wyobraźcie sobie, jak duże musiało być jego zdziwienie, gdy kilka dni później kupiec odkrył, że jego samochód został skradziony. Natychmiast poinformował o tym policję, która rozpoczęła czynności prowadzące do wyjaśnienia wszelkich okoliczności kradzieży. Jednak takich wyników śledztwa chyba nikt się nie spodziewał…

Okazało się, że 38-letnia kobieta sprzedała samochód, który… należał do jej matki! I zrobiła to bez jej wiedzy! Podrobiła przy tym podpisy na wszystkich dokumentach, a następnie za pomocą kluczyka zapasowego wraz ze swoim partnerem ukradła samochód i sprzedała.

Jak informuje portal Interia, kobieta i jej partner usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Kobiecie dodatkowo grozi 10 lat więzienia za podrobienie dokumentów i oszustwa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze