Kobiece zapowiedzi od Renault

Jest ich cztery, są elektryczne i wyglądają jak samochody XXX wieku. Są jednak całkiem współczesne i już za 785 dni wyjadą na ulice miast. Czy cztery nowe samochody Renault są zaprojektowane dla kobiet i czy francuski producent tworząc swoje auta myśli tylko o płci pięknej?  

Najpierw, wiele lat temu były reklamy Megane z Krystyną Jandą. Potem wchodzące kolejno generacje Clio otrzymywały w testach magazynów motoryzacyjnych przydomki „Przyjaciela kobiety”. Pod koniec zeszłego roku nasze oczy i macierzyńskie instynkty cieszyły małe, słodkie dzieci grające w serii reklam Renault Baby Boom opowiadających o najnowszych generacjach samochodów Renault, a teraz firma wraca z filmikiem przedstawiającym jej nowe koncepty: Renault Twizy Z.E., Zoe Z.E.,  Fluence Z.E. oraz Renault Kangoo Z.E. – oczywiście znów z udziałem kobiet.

O samochodowym spa od Renault, czyli koncepcie Zoe, pisałyśmy wcześniej tu.

Na nowym zwiastunie kobiety prowadzą super ekologiczne auta francuskiego producenta (zapowiadane jako zero spalin, zero emisji, zero decybeli), wyraźnie cieszą się z jazdy nimi i nie pozostawają na nie obojętne. Czy to oznacza, że „Renówki” są samochodami dla kobiet i choć firma nie podkreśla ukierunkowania na panie, tworzy samochody z myślą o nich? Patrząc na ten film i dotychczasową historię reklamową producenta można odnieść takie wrażenie.

Obejrzyjcie filmik i zadecydujcie same. Zwróćcie również uwagę na niezwykłe kształty nowych samochodów. Zapowiada się nie tylko rewolucja technologiczna, ale i estetyczna. Być może kobiety są mniej konserwatywne, a zarazem proekologiczne i to właśnie dlatego wytyczające nowe trendy Renault wybrał je na grupę docelową dla swoich modeli. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze