Quantcast

Kierowcy F1 dubbingują bajkę. Usłyszymy ich w filmie „Buzz Astral”

Dwóch kierowców F1, Charles Leclerc i Carlos Sainz, użyczyło swoich głosów postaci z wchodzącego właśnie do kin filmu „Buzz Astral”.

Film „Buzz Astral” to opowieść o postaci znanej serii z „Toy Story”, która zadebiutowała w połowie lat 90. ubiegłego stulecia. Bajka opowiada o wydarzeniach, które rozgrywają się przed akcją znaną z filmu o zabawkach.  

Dwóch kierowców F1, Charles Leclerc i Carlos Sainz, użyczyło swoich głosów postaci z filmu „Buzz Astral”, ale na razie nie ujawniono jeszcze której. Kierowcy wcielili się w rolę na potrzeby odpowiednio włoskiej i hiszpańskiej wersji dubbingowej. Charles Leclerc przyznał, że było to dla niego bardzo ciekawe doświadczenie:

To mój pierwszy taki występ. To zupełnie nowe doświadczenie, inne od tego, co robiłem w przeszłości. Było trochę dziwnie i odmiennie, niż się tego spodziewałem.

To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć głos kierowców F1 w bajce. W przeszłości w serii filmów „Auta” swojego głosu użyczyli Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Fernando Alonso czy Jacques Villeneuve.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze