Żeśmy się zagalopali deczko, czyli Auta 2 – trailer

Oto świetna wiadomość dla fanów Zygzaka i Złomka - drugą część wielkiego hitu z 2006 roku, czyli Auta 2 już od 1 lipca 2011 roku zobaczymy w kinach w Polsce. Tym razem wyścigowy Zygzak McQueen przy okazji kolejnego udziału w wielkim wyścigu zostanie wplątany w międzynarodową intrygę szpiegowską.

Auta 2 to kontynuacja kinowego hitu animowanego o Zygzaku McQueen – aucie wyścigowym, które zamiast na kolejny wyścig trafia przez przypadek do małego, zapomnianego przez świat miasteczka nieopodal słynnej amerykańskiej trasy numer 66. Zygzak, dotychczas wielki gwiazdor amerykańskich wyścigów, ściera się z zupełnie nową dla niego rzeczywistością i poznaje, czym naprawdę jest zwycięstwo oraz kim – prawdziwy przyjaciel. Bajka, chociaż przeznaczona dla starszych dzieci, nie oszukujmy się, zawładnęła przede wszystkim sercami dorosłych. 

Zygzak McQueen i Złomek niczym nieustraszony agent 007. Fot. Pixar

Dlatego też Pixar, postanowił zrobić jkontynuację filmu. Fabuła drugiej części zdecydowanie bardziej dedykowana jest widzom dorosłym; opowiada o perypetiach Zygzaka oraz Złomka, którzy udając się na kolejny, międzynarodowy wyścig (trasa obejmuje Japonię, Austrię, Włochy, Francję oraz Wielkę Brytanię) zostają wplątani w aferę szpiegowską. Nie chcąc zdradzać całego wątku możemy jedynie powiedzieć, że poza dużą ilością śmiechu, który gwarantuje doskonały polski dubbing, możemy też liczyć na wartką akcję i niesamowite kreskówkowe efekty specjalne. Naszym zdaniem jest to doskonała propozycja dla małych i dużych miłośników sportów motorowych.

Trailer w języku angielskim.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze