Żeśmy się zagalopali deczko, czyli Auta 2 – trailer
Oto świetna wiadomość dla fanów Zygzaka i Złomka - drugą część wielkiego hitu z 2006 roku, czyli Auta 2 już od 1 lipca 2011 roku zobaczymy w kinach w Polsce. Tym razem wyścigowy Zygzak McQueen przy okazji kolejnego udziału w wielkim wyścigu zostanie wplątany w międzynarodową intrygę szpiegowską.
Auta 2 to kontynuacja kinowego hitu animowanego o Zygzaku McQueen – aucie wyścigowym, które zamiast na kolejny wyścig trafia przez przypadek do małego, zapomnianego przez świat miasteczka nieopodal słynnej amerykańskiej trasy numer 66. Zygzak, dotychczas wielki gwiazdor amerykańskich wyścigów, ściera się z zupełnie nową dla niego rzeczywistością i poznaje, czym naprawdę jest zwycięstwo oraz kim – prawdziwy przyjaciel. Bajka, chociaż przeznaczona dla starszych dzieci, nie oszukujmy się, zawładnęła przede wszystkim sercami dorosłych.
![]() |
| Zygzak McQueen i Złomek niczym nieustraszony agent 007. Fot. Pixar |
Dlatego też Pixar, postanowił zrobić jkontynuację filmu. Fabuła drugiej części zdecydowanie bardziej dedykowana jest widzom dorosłym; opowiada o perypetiach Zygzaka oraz Złomka, którzy udając się na kolejny, międzynarodowy wyścig (trasa obejmuje Japonię, Austrię, Włochy, Francję oraz Wielkę Brytanię) zostają wplątani w aferę szpiegowską. Nie chcąc zdradzać całego wątku możemy jedynie powiedzieć, że poza dużą ilością śmiechu, który gwarantuje doskonały polski dubbing, możemy też liczyć na wartką akcję i niesamowite kreskówkowe efekty specjalne. Naszym zdaniem jest to doskonała propozycja dla małych i dużych miłośników sportów motorowych.
Trailer w języku angielskim.
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach

Zostaw komentarz: