Kierowca z 3 promilami uciekał lepiej, niż niejeden na trzeźwo!

Zwykle promil alkoholu wystarczy, żeby zdradzić pijanego kierowcę. Takie osoby jadą niepewnie i zachowawczo, próbując utrzymać się na swoim pasie ruchu. Tu jednak mamy do czynienia z prawdziwym „mistrzem kierownicy”.

Policja zainteresowała się kierowcą Audi, kiedy ten wyprzedził inne auto na przejściu dla pieszych. Wydali mu sygnał do zatrzymania się, ale ten wcisnął mocno gaz i zaczął uciekać. Jechał bardzo niebezpiecznie, wyprzedzając na czołówkę, na przejściach dla pieszych i skrzyżowaniach.

Widząc, że radiowóz cały czas jedzie tuż za nim, skręcił w leśną drogę. Uciekał nią około 40 sekund (policyjne wideo jest w tym miejscu ucięte), aż do momentu, w którym dalsza jazda była niemożliwa. Rzucił się do ucieczki na piechotę, ale policjanci szybko go złapali.

Przeczytaj też: Tesla usuwa dodatki ze swoich używanych aut i każe za nie płacić drugi raz?

Kierowca Audi próbował uniknąć kontroli ponieważ był pijany. Ale aż trudno uwierzyć, że był w stanie tak dobrze panować nad samochodem mając niemal 3 promile alkoholu! Teraz czekają go poważne konsekwencje, ponieważ sama ucieczka przed policją to przestępstwo zagrożone karą 5 lat więzienia. Do tego dochodzi jazda na podwójnym gazie i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Z ostatniej chwiliW Holandii też mają szeryfów. Ten swoją „interwencję” zapamięta na długo

Zobacz też:
Fabrycznie nowe BMW 740i z 1997 roku do kupienia. I to w Polsce!

Ile osób może jechać razem autem w czasie epidemii?

Policja wprowadza nowe zasady kontroli drogowej na czas epidemii koronawirusa

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze