Kierowca potrącił na przejściu matkę z dziećmi w tym jednym w wózku!

Kierowca potrącił na przejściu matkę z dziećmi w tym jednym w wózku!

31 sierpnia 2020
1
Do groźnego potrącenia doszło w sposób, który doprawdy trudno zrozumieć. Czy kierowca nagle zamknął oczy i wcisnął gaz?
Loading module...

Zdarzenie miało miejsce w Iławie w okolicy jednego z rond. Sytuację przypadkowo nagrał kierowca samochodu, jadącego z naprzeciwka. Widzimy ją z pewnej odległości, ale wystarczająco bliskiej, żeby ustalić co dokładnie się wydarzyło.

Pieszy szeryf blokuje wyjazd i ignoruje polecenia policjantów

Kierowca zjeżdżający z ronda zatrzymał się, przepuszczając rowerzystę przejeżdżającego po przejściu dla pieszych (brawo rowerzysta). Sytuację wykorzystała matka z dziećmi, która weszła na pasy. Takie zachowanie jest ryzykowne, ponieważ często piesi widząc stojące pojazdy wchodzą tuż przed nie, podczas gdy kierowcy, ustąpiwszy pierwszeństwa komuś innemu, właśnie ruszają. Tym razem wydaje się, że auto nadal stało, kiedy kobieta weszła na pasy, więc miała pełne prawo sądzić, że kierowca również jej ustępuje pierwszeństwa.

Małe dziecko biegło prosto pod samochód! A kierowca nie patrzył na drogę

Niestety kierowca nie tylko nie ustępował jej pierwszeństwa, ale ruszył mając ją przed swoją maską i potrącił ją, 7-letnie dziecko oraz wózek z drugim dzieckiem! Zupełnie jakby nie patrzył przed siebie! Całe szczęście, że skończyło się tylko na otarciach w przypadku kobiety i starszego dziecka. Młodszemu nic się nie stało.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!