Bójka kobiet na drodze. O co poszło?

Bójka kobiet na drodze. O co poszło?
Błaha sytuacja doprowadziła do regularnej bójki na drodze i to z udziałem osób postronnych. A wszystko przez dwie nerwowe panie.

Pierwsza kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych i kiedy zbliżała się do jego końca nadjechał Mercedes klasy C, prowadzony przez drugą kobietę. Musiała ona zatrzymać się, aby przepuścić pieszą, co najwyraźniej jej się nie spodobało, więc zatrąbiła.

Reakcja pierwszej z kobiet była natychmiastowa - obróciła się i uderzyła trzymanymi w ręce siatkami w szybę Mercedesa. Jadąca nim kobieta zatrzymała się, wysiadła i próbowała uderzyć pieszą, a ta nie pozostawała dłużna.

Na pomoc przybiegła trzecia kobieta, a zaraz za nią kilka innych osób, próbujących zakończyć nieporozumienie, które przerodziło się w regularną bójkę.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.