Karolina Pilarczyk musiała przerwać zdjęcia do nowego programu przez epidemię koronawirusa

Karolina Pilarczyk musiała przerwać zdjęcia do nowego programu przez epidemię koronawirusa

15 kwietnia 2020
14
1
Karolina Pilarczyk - drifterka, podwójna Mistrzyni Europy w driftingu to kobieta niezwykle aktywna. Jak przyznaje, drifting jest jej największą pasją, dlatego na popularyzacji tego sportu skupia się nie tylko w czasie sezonu ale także poza nim.

Karolina często udziela się w mediach, opowiada o driftingu, angażuje się w ważne społecznie akcje związane z bezpieczeństwem na drodze (ambasadorka akcji stołecznej policji „Jak szybko to nie na drodze..” ).

Niedawno podczas konferencji on line na której Karolina zaingurowała tegoroczny sezon driftingowy i pokazała swoje auta, przyznała także, że w planach na ten rok jest projekt programu telewizyjnego o driftingu, który produkuje IplaTV, który poprowadzi właśnie Karolina i jej partner Mariusz Dziurleja.

Więcej: Karolina Pilarczyk rozpoczęła sezon driftingowy. Wirtualna prezentacja z rekordową oglądalnością!

Niestety pandemia i ogólnopolska akcja #zostanwdomu przerwała zdjęcia do tego programu.

„Mam nadzieję, że uda nam się szybko wrócić do zdjęć i dokończyć nagrania. Ten program to spełnienie jednego z moich marzeń, aby drifting trafił do szerokiej publiczności i aby każdy tak jak ja mógł pokochać ten ekscytujący motorsport.” powiedziała z uśmiechem Karolina.

Komentarze

Jolanta
16 kwietnia 2020 17:08
Życzę Wam, żeby wszystkie plany się ziściły