Już wiemy dlaczego kierowcy tirów szeryfują i blokują pasy ruchu!

Czyżby odwieczna zagadka, która trapiła behawiorystów na całym świecie, została wreszcie rozwiązania? Wiele na to wskazuje!

Ten filmik jest krótki, beznadziejnie nagrany i pełno w nim wulgaryzmów. Mimo to postanowiliśmy się nim z wami podzielić, ponieważ dzięki niemu lepiej możemy zrozumieć behawior, nadal niedostatecznie opisanej przez naukę istoty, jaką jest szeryf drogowy.

Tego jeszcze nie grali – agresywny szeryf w osobówce blokuje ciężarówkę

Oto widzimy długi korek na prawym pasie. Na lewym go nie ma, ponieważ kierowca tira blokuje przejazd. Autor nagrania nie wytrzymał, włączył nagrywanie w telefonie i ruszył do konfrontacji. Co się okazało?

Szeryf w osobówce podwójnie się wygłupił, więc dla zatarcia złego wrażenia, zaatakował autora nagrania

Otóż szeryf uważał, że tak tworzy się korytarz życia. Blokując lewy pas. Na jego obronę autor nagrania przyznaje, że rzeczywiście korek był spowodowany wypadkiem. Zdarzenie miało miejsce na tymczasowo wyznaczonym fragmencie drogi – z dwoma wąskimi pasami i bez pobocza. Służby rzeczywiście nie miałyby jak przejechać.

Wyższy poziom szeryfowania – blokują pas, chociaż nie ma zwężenia!

Po kilku minutach jednak sam szeryf drogowy chyba uznał, że jego działanie nie ma sensu i odblokował lewy pas. Pojawia się jednak pytanie – czy każdy szeryf blokuje drugi pas, aby karetka lub straż pożarna mogły łatwiej przejechać w razie potrzeby?

Komentarze:

unknown - 18 grudnia 2021

Jak to możliwe, że czasem ani karetka nie jest w stanie prześliznąć się gdy taki szeryf blokuje wda pasy?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze