Tego jeszcze nie grali – agresywny szeryf w osobówce blokuje ciężarówkę

Szeryfowanie, czyli utrudnianie innym jazdy w imię własnych urojeń, wzięło się od kierowców zawodowych i choć nie cechuje tylko ich, nadal jest z nimi utożsamiane. Tym razem role się odwróciły.

Wysokie usytuowanie kamery wskazuje, że autor nagrania prowadził samochód ciężarowy. Dojeżdżając do zwężenia na drodze S3 w okolicach Szczecina, chciał maksymalnie wykorzystać lewy pas.

Szeryf piekli się na prawidłowo jadącego kierowcę

Uniemożliwił mu to szeryf w Audi Q5, który zauważył, że na lewym pasie utworzył się korek i zamiast kontynuować jazdę, prawie się zatrzymał. Następnie jechał powoli, aby przypadkiem nie poruszać się szybciej, niż auta na pasie prawym. Autor nagrania podjeżdżał blisko niego, dając mu do zrozumienia, żeby przestał być zawalidrogą. Chyba nawet zatrąbił na niego, ponieważ szeryf z Audi wyskoczył agresywnie z auta.

„Szeryf” może na drodze więcej? Ten zaliczył piękną kumulację

Zakończyło się bez rękoczynów, ale nie bez dalszego szeryfowania. Dopiero tuż przed zwężeniem niedouczony kierowca z Audi przestał blokować ruch.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

W takich przypadkach zabierać prawko na 3 miechy i wymóg ponownego kursu doszkolającego dla kierowców dzbanów.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No tez tak mysle . Jeszcze doszkalajacy mandat na jakies 1000 zl by sie przydal i gra .
Lub cos takiego jak ,, za niebezpieczna jazde jak jest w DE i na idioten test takie testy psychologiczne kurewsko ciezkie do przejscia. Ciekawe czy by mu przyszlo do glowy opieprzac na drodze szopki .

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

W takich przypadkach tablice rejestracyjne nie powinny być ukrywane. Kierowca Audi nie jest w stanie się wytłumaczyć, że jechał tak bo mu pies wyskoczył przed maskę. Co do samej facjaty… tu też niezależnie co wydarzyło się wcześniej nie powinien tak reagować bo stwarza zagrożenie drogowe.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze